Milí priatelia,

Cítite sa byť unavený z ruchu mesta? Máte radi prírodu, ticho, žiarivú nočnú oblohu a pohodových ľudí? Radi cvičíte jogu alebo meditujete? Alebo si len potrebujete dobiť baterky? Pokiaľ áno, tak by sme Vám radi ponúkli  možnosti oddýchnuť si v nádhernom prostredí Lovinky a načerpať nové sily.


Pre účel relaxácie a oddychu máme k dispozícii 2 samostatné chaty, s  kapacitou 10 a 11 lôžok a   vieme Vám ich prenajať 
za veľmi výhodných podmienokKaždá z chát ma obývačku  s  krbom, kuchynku, kúpeľňu so samostatným WC a 3 spálne. Chaty sú celoročne obyvateľné , kúri sa v nich drevom, ktoré je k dispozícii. Sú rekonštruované s pomocou prírodných materiálov, v interiéry sa nachádzajú hlinené omietky, ktoré sú ručne vymalované.


POPIS NAŠICH CHÁT

POČET LÔŽOK : 10/11
POČET SPÁLNÍ : 3 (  5/4+4+2)
OBÝVAČKA : s krbom na drevo, gaučom na sedenie, stolom 
SPANIE : 
Spanie je štandardne poskytované na posteliach a vo vlastných spacákoch, je však možné si buď priniesť vlastné periny a obliečky, alebo si prenajať od nás periny a obliečky.

SANITA : Samostatné WC a kúpelňa s vaňou a zástenou
KUCHYNKA : Kuchynka obsahuje základné vybavenie ako riady, príbory, hrnce, varnú konvicu, elektrickú trúbu na varenie a pečenie
INTERNET : V areály je k dispozícii vysokorýchlostný internet, formou WIFI pripojenia, avšak zatiaľ nie všetky chaty sú pripojené. 
MOŽNOSŤ PRÍSŤ SO PSOM / MAČKOU: Áno, za poplatok 5EUR na pobyt – treba sa ozvať a dohodnúť podrobnosti
PRANIE / ŽEHLENIE : Možnosť dať si vyprať veci a zapožičanie žehličky
OSTATNÁ VYBAVENOSŤ : Ohnisko, hojdačky pre deti, pieskovisko, preliezky, trávnatá plocha, možnosť zapožičať rôzne spoločenské hry, lopty, hračky ( podľa možností )
PRÍCHOD / ODCHOD : Chaty sú bežne pripravené pre hostí po 15:00 a v deň odchodu budeme radi keď chatu uvolníte do 12:00.V prípade potreby, je možné dohodnúť aj iné časy. 

Čo so sebou :  spacáky, uteráky, papuče, eko toaletné potreby. K dispozícii sú plachty na postele, uterák do kúpelne, EKO mydlo, toaletný papier, drevo na kúrenie

ČO LOVINKA PONÚKA ? 

  • Cvičenie jogy s Matejom Jurenkom, individuálne alebo skupinové ( 2 krát do týždna  utorok, štvrtok od18:00 cviči sa u neho na Prameni ) 
  • Voňavé olejčeky Young Living a aromaterapiu
  • Ozdravné prechádzky v pôvodnom dubovom háji, kde sa nachádza niekoľko stoviek 200+ ročných dubov, krásne čistinky, pramene, divá zver
  • Ochutnávku vegetariánskeho / vegánskeho domáceho stravovania  ( na základe dohody ) 
  • Možnosť zakúpenia si zdravých potravín ( kváskový chlebík a koláče, med, sezónne ovocie atď ) 

CENA PRENÁJMU CELEJ CHATY: (za celý objekt s 11 lôžkami, vrátane energií

Cez týždeň ( pondelok-piatok)  60 EUR/noc
Cez víkend ( piatok-sobota-nedeľa )  100 EUR/noc
Požičanie obliečok a perín  5 EUR/pobyt/osoba


ĎAĽŠIE MOŽNOSTI A ZAUJÍMAVOSTI V OKOLÍ

 

PRENÁJOM CHATY : p.Martina Hegyiová , tel. 0907 407 519 , email thegyiova@gmail.com