Všetky ponúkané chaty sa nachádzajú v spoločnom areály s vlastnou pristupovou cestou a parkovacími miestami, trávnatými plochami, športovým ihriskom a záhradami.  Sú napojené na spoločnú infraštruktúru ( elektrické rozvody, kanalizácia, septik, studňu ) . Každá chata má vlastný pozemok ( pod chatou ) a ostatné pozemky sú spoločné a spravované spoločenstvom vlastníkov chát, pričom každý vlastník chaty má pridelené aj svoje „súkromné plochy“ na ktorých si pestuje a ich obhospodaruje. Spolu sa jedná o cca 10000 m2 pozemkov ktoré máme k dispozícii.

V areály sa nachádza aj workout ihrisko, altánok „Bazovňa“, hojdačky, trampolína, futbalové ihrisko, spoločné ohnisko.

1. CHATA „POD DUBMI“

Jedná sa o podpivničenú poschodovú chatu s garážou a celkovou podlahovou plochou 90m2 + 32m2 garáž.
SPODNÉ POSCHODIE: Na spodnom poschodí sa nachádza vstupná chodba, menší sklad, kúpelňa s umývadlom,  práčkou a vaňou a samostatným WC. Ďalej sa tu nachádza obývacia miestnosť s krbom a kuchynským kútom so sporákom ( cca 22m2 )  a jedna samostatná pomerne velká izba ( 23m2 )
VRCHNÉ POSCHODIE: Tu sa nachádzajú 2 samostatné izby o rozmeroch cca 8m2 a 16m2

Chata má zvnútra a čiastočne aj zvonka hlinené omietky a je zateplovaná trstinou  z vnútornej ako aj vonkajšej strany. Prešla čiastočnou rekonštrukciou ( elektrina, kúrenie, voda, sanita, náter strechy ) . Kúrenie je zabezpečené v krbe a samostatných peterkách. Ohrev TUV zabezpečuje elektrický bojler. Pitná voda je zabezpečená zo spoločnej studne ( s UV filtráciou ), chata je napojená na spoločnú kanalizáciou. Chata je obývateľná celoročne a je vhodná na okamžité nasťahovanie. Predáva sa s kompletným vybavením.

POZEMOK K chate prislúcha pozemok o rozlohe cca 80m2 ( pod chatou )  a tak isto 1/10 podielu na spoločných pozemkoch a infraštruktúre ( trávnaté plochy a záhrady, prístupová cesta, studňa )  o celkovej rozlohe cca 10000 m2

Náklady na kúrenie chaty sú približne 500 eur / rok ( kúrenie )  – kúri sa drevom, spotreba cca 1,2 fúry vetriesky, ďalej poplatok vy výške 25 Eur/mesiac spoločenstvu vlastníkov pozemkov a platba za elektrinu ( podľa spotreby )

PREDAJNÁ CENA VRÁTANE POZEMKU:   DOHODOU


2. CHATA „POD BREZAMI“

Jedná sa o nepodpivničenú drevenú poschodovú chatu s celkovou podlahovou plochou cca 85m2. SPODNÉ POSCHODIE:
Na spodnom poschodí sa nachádza vstupná chodba, kúpelňa s umývadlom,  práčkou a vaňou a samostatným WC. Ďalej sa tu nachádza obývacia miestnosť s krbom a kuchynským kútom so sporákom ( cca 22m2 )  a jedna samostatná izba ( cca 18m2 ) VRCHNÉ POSCHODIE: Tu sa nachádzajú 2 samostatné izby o rozmeroch cca 8m2 a 16m2

Chata má zvnútra a čiastočne aj zvonka hlinené omietky a je zateplovaná trstinou z vnútornej ako aj vonkajšej strany. Prešla čiastočnou rekonštrukciou ( elektrina, kúrenie, voda, sanita, náter strechy v roku 2022  ) . Kúrenie je zabezpečené v krbe. Ohrev TUV zabezpečuje elektrický bojler. Pitná voda je zabezpečená zo spoločnej studne ( s UV filtráciou ), chata je napojená na spoločnú kanalizáciou. Chata je obývateľná celoročne a je vhodná na okamžité nasťahovanie. Predáva sa s kompletným vybavením.

POZEMOK K chate prislúcha pozemok o rozlohe cca 80m2 ( pod chatou )  a tak isto 1/10 podielu na spoločných pozemkoch a infraštruktúre( trávnaté plochy a záhrady, prístupová cesta, studňa, hospodársky objekt )   o celkovej rozlohe cca 10000 m2

Náklady na kúrenie chaty sú približne 500 eur / rok ( kúrenie )  – kúri sa drevom, spotreba cca 1,2 fúry vetriesky, ďalej poplatok vy výške 25 Eur/mesiac spoločenstvu vlastníkov pozemkov a platba za elektrinu ( podľa spotreby )

PREDAJNÁ CENA VRÁTANE POZEMKU :  DOHODOU

3. CHATA „ŽIVÉ CENTRUM“  – LEN PRE VÁŽNEHO ZÁUJEMCU, MOŽNÝ AJ PRENÁJOM

Jedná sa o pomerné velkú poschodová a podpivničená chata s pôdorysom 210m2 a celkovou podlahovou plochou cez 450m2. Táto chata je tak isto využívaná  aj ako centrum pre semináre a spoločenské centrum, pričom by sme chceli zachovať túto jej funkciu aj do budúcnosti. Preto je vhodná pre niekoho, kto rozvýja vlastnú prax ( jogín, terapeut, masér ) a hladá priestor kde by mohol skombinovať svoje bývanie aj s realizáciou praxe.

SUTERÉN : Ako materiál sa použila tehla a je to priestor z južnej strany presvetlený, zo severnej čiastočne pod úrovňou zeme.  Obsahuje viacero miestností s vysokými stropmi o celkovej výmere viac ako 200m2.  Práve v tomto priestore by sa dal spraviť byt pre majitela centra sa dá využiť na rôzne terapeutické účely. Je potrebná kompletná rekonštrukcia tohto priestoru.

PRVÉ POSCHODIE: Tu sa nachádzajú „seminárne priestory“ 2x kúpelňa so sprchou a samostatným WC, kuchyňa s priestorom na stravovanie, velká sála pre cvičenie ( cca 75m2 ) , ubytovacia izba a terasa ( cca 30m2 )

DRUHÉ POSCHODIE: Tu sa nachádzajún 4 samostatné izby, ktoré fungovali na ubytovanie návštevníkov.

Chata má zvnútra a čiastočne aj zvonka hlinené omietky a je zateplovaná trstinou z vnútornej ako aj vonkajšej strany. Prešla čiastočnou rekonštrukcio ( elektrina, kúrenie, voda, sanita ) . Kúrenie je zabezpečené v krbe. Ohrev TUV zabezpečuje elektrický bojler. Pitná voda je zabezpečená zo spoločnej studne ( s UV filtráciou ), chata je napojená na spoločnú kanalizáciou. Chata sa predáva vrátane vnútorného vybavenia a je pripravená na okamžité používanie.

POZEMOK K chate prislúcha pozemok o rozlohe cca 220m2 ( pod chatou )  a tak isto 2/10 podielu na spoločných pozemkoch a infraštruktúre( trávnaté plochy a záhrady, prístupová cesta, studňa, hospodársky objekt)  o celkovej rozlohe cca 10000 m2
PREDAJNÁ CENA ( chata + pozemok + podiel na spoločných pozemkoch ) : DOHODOU

ZAUJÍMAVOSTI V OKOLÍ

 

KONTAKT p.Peter Hegyi , tel. 0905 564220 , email peterman32@gmail.com

tu sa nachádzajú ilustračné fotky, fotky jednotlivých objektov budú čoskoro pribúdať.