Ak sa Vám projekt Lovinky páči a chceli by ste ho podporiť, tak sem môžete prísť aj ako DOBROVOLNÍK, čo znamená že výmenou za prácu Ti poskytneme ubytovanie. Dobrovolníctvo poskytujeme len na krátkodobé pobyty, táto forma nieje vhodná pre dlhodobý pobyt na Lovinke.

PRE KOHO JE DOBROVOLNÍCTVO  NA LOVINKE VHODNÉ ?

Dobrovolníctvo na Lovinke je vhodé hlavne pre mladých ludí, ktorých zaujal projekt Lovinky a chceli by prispieť svojou prácou k jeho realizácii a naplneniu. Tak isto je to pre ludí, ktorí si chcú vyskúšať pobyt v peknej prírode mimo ruchu civilizáciu, pobudnúť v komunitnom dome a riadne si vyčistiť hlavu a dobiť baterky.

ČO VIEME POSKYTNÚŤ DOBROVOLNÍKOM A ČO POŽADUJEME?

Vieme poskytnúť ubytovanie v chate so vlastnu izbou a zdielanou kuchynkou ako aj sociálnymi zariadeniami. Stravovanie si každý rieši individuálne, avšak prax je taká, že veľa krát zdielame spoločnú stravu. Od dobrovolníkov očakávame, že nám budú pomáhať v dohodnutých činnostiach počas pracovných dní v rozsahu cca 4 hodiny denne. Čas práce aj ďaľšie podmienky sa dohadujú individuálne. Dalej očakávame že si finančne nezávislý, máš záujem o zapojenie sa do sociálneho života tu na Lovinke a máš chuť na sebe pracovať.

OK, IDEM DO TOHO AKO POSTUPOVAŤ ?

Ozvi sa nám emailom na peterman32@gmail.com alebo thegyiova@gmail.com a dohodneme si osobné stretko.