Thajská jogová masáž na Lovinke

Viac o workshope

  • utorok | 3. July 2018 to nedeľa | 8. júla 2018
  • 17:00 - 14:00

Priaťelia, ženy, deti , muži , zvieratá, stromy kvetinky a aj vy, ktorých som nespomenul. Veľmi rád, by som vás pozval na Lovinku, kde budeme vedome prijímať a odovzdávať dotyk a kde budeme mať možnosť objaviť liečivý potenciál, ktorý je v každom z nás.

Krajina Teraz nám bude svietiť na cestu a naše prsty, dlane, lakte, kolená alebo i chodidlá budú spojazdňovať priechod toku živej energie, tak veľmi nevyhnutnej na to, aby sme vedeli preciťovať radosť, lásku a telesnú pohodu .Neviem sa dočkať Vám predstaviť čaro Thajskej masáže, ktorá má stovky rôznych odtieňov, ale podstata je stále tá istá. Je to cesta prijímania a dávania vedomých dotykov a tým bližšieho poznania seba samého. Je to energetická forma liečenia s meditatívnou mysľou Budhu a s prvkami starovekej jogy. Thajskú masáž môžeme nazvat aj Meditáciou v pohybe a má korene v učení Budhu .Meditatívna myseľ je nevyhnutná na uvoľnenie tela, spomalenie dychu a uvedomenia si pravdy. Vidieť veci, tak ako naozaj sú. Uvolnené telo a pokojná myseľ spúštajú sebaozdravné mechanizmy. Meditácia nám pomôže skvalitniť dotyk a tak otvoriť dvere intuícii. Stávame sa kanálom božstva, kde nie je ego, chamtivosť, nenávisť či zaslepenosť.

Umenie liečivej Thajskej masáže pochádza z čias Budhu z pred vyše 2500 rokov. Kolískou mu je India, ktorá je zdrojom Ajurvédskeho, Jogického učenia, ale aj rodiskom Budhu. Počas migrácie Budhizmu Thai Yoga Massage bola prinesená do Thajska spolu s lekárskou praxou Indického lekára „Jivaka Kumar Bacchu“, ktorý je doposiaľ uctievaný a považovaný za otca medicíny. Sprevádzal Budhu a mníšsku komunitu pri šírení učenia a bol taktiež Budhov osobný lekár.

Zdieľanie Thajskej masáže z generácie na generáciu, z otca na syna a od majstra na žiaka, urobilo túto masáž intuitívnym uzdravujúcim umením, ktoré si získavá stále viac a viac následovníkov. Je to tradícia tak veľmi potrebná v dnešnom svete piluliek, depresií a technológie. Bez chémie a s prirodzeným ľudským dotykom.

VIAC INFORMÁCII A PLAGÁTIK NÁJDETE TU

Cena: 265 eur, pre opakujucich študentov 215 eur
Zaloha 100 eur pri registracii 

Alebo kontaktuj Jungle man/Marek 
marek@junglehealing.co.uk 

Linka na FB udalost: https://www.facebook.com/events/130207271107242/