Marcový vedomý pôst s Petrom Starcom na Lovinke

Viac o workshope

  • piatok | 16. March 2018 to nedeľa | 18. marca 2018
  • 18:00 - 15:00
  • Lovinka 350, Cinobana
  • 0907407519

Milí priatelia, pozývam Vás na pravidelný marcový VEDOMÝ PÔST ktorý sa uskutoční na Lovinke pod vedením Petra Starca už 16.Marca.

Priatelia, pokiaľ chcete spraviť niečo pre očistenie svojho tela a mysle od nánosov, toto bude úžasná príležitosť. Získate nových priateľov, dozviete sa veľké množstvo nových informácii.

Peter žije na práne už niekoľko rokov a v jeho prítomnosti ľahko zabúdate na hlad a tým pádom sa aj jednoduchšie pôstuje. Toto je dôležité hlavne pre ľudí, ktorí ešte nepôstovali a nevedia si to dobre predstaviť. Nebojte sa toho, každý raz začínal a prítomnosť Petra Starca ako aj ďalších ľudi na pôste, tento proces uľahčuje.

Počas vedomého pôstu sa dozviete informácie aj prijímaní výživy bez príjmu fyzickej stravy, o výžive a duchovnom raste, o podstate človeka, o tom ako pracovať so svojimi strachmi, o tom aké sú skutočné potreby človeka na dosiahnutie harmonického života v záplave lákadiel súčasného sveta, a o množstve ďaľších vecí.

ZAČIATOK PÔSTU :

Odporúčame, aby ste začali s pôstom už v piatok ráno od polnoci. Tým pádom budete celý pobyt na Lovinke prežívať intenzívnejšie a budete odchádzať z väčším množstvom energie. Pre tých, ktorí s pôstom začínajú, odporúčame niekoľko dní pred začiatkom pôstu odľahčiť stravu, vylúčiť mäsové a ťažké potraviny. Najlepšie je pripraviť sa formou surovej stravy alebo piť len zeleninové alebo ovocné šťavy.

Ponúkame možnosť si zacvičiť jogu alebo dať si očistnú masáž. Táto možnosť je podmienená počtom záujemcov. Ak máte záujem, môžte nám to nahlásiť pri emailovej registrácii, alebo aj na mieste. Tieto služby sú extra spoplatnené, čiže nie sú súčasťou ceny za víkendovku.

MIESTO :

Centrum Lovinka, na laze pri obci Cinobaňa, v nádhernom prírodnom prostredí – úplne ideálnom pre takúto akciu. Bližšie informácie o tom, ako sa sem presne dostať a viac o našom mieste nájdete nahttps://lovinka.sk/kontakt/

TERMÍN :

Vedomý pôst začína v piatok 16.marca o 18:00 a končí v nedeľu 18.marca o 16:00. Nezabudnite prosím, že je dôležité začať s pôstom už od piatku rána.

ĎAĽŠIE TERMÍNY PÔSTOV S PETROM STARCOM NA LOVINKE PRE ROK 2018 :

13-15.apríl
18-20.máj

CENA :

Vstupné na víkendovku sa skladá z 2 častí, prvou je suma vo výške 30 EUR ( tá zahŕňa prevádzkové náklady ) a druhou je DOBROVOĽNÁ odmena pre Petra.

REGISTRÁCIA :

Pokiaľ sa chcete zúčastniť vedomého pôstu, prosím píšte na email : thegyiova@gmail.com alebo

volajte na tel. 0907 407 519

Zálohu vo výške 30 EUR je potrebné posielať na č.u. 6058661001/5600 vedený v Prima Banke
IBAN: SK8256000000006058661001
BIC: KOMASK2X

Čo je potrebné si so sebou priniesť ?

Ubytovanie je v chate s krbom. Spí sa na posteliach alebo matracoch a treba si priniesť vlastný spacák alebo deku, ďalej oblečenie do chladnejšieho počasia, hygienické potreby najlepšie EKODROGÉRIU, tak isto ti prineste aj prezúvky.

Táto akcia je realizovaná občianskym združením Spoločenstvo Lovinka