Júlový Letný Vedomý Pôst

Viac o workshope

  • štvrtok | 2. July 2020 to utorok | 7. júla 2020
  • 18:00 - 15:00

Milí priatelia, pozývam Vás na LETNÝ VEDOMÝ PÔST (6 dňový alebo 3 dňový), ktorý sa uskutoční na Lovinke pod vedením Petra Starca.

Priatelia, pokiaľ chcete spraviť niečo pre očistenie svojho tela a mysle od nánosov, toto je úžasná príležitosť. Získate nových priateľov, dozviete sa veľké množstvo nových informácii.

Peter žije z Božej Lásky a zo vzduchu (Tak,ako každý živý tvor) -bez nutnosti príjmať fyzický pokrm už niekoľko rokov a v jeho prítomnosti ľahko zabúdate na hlad a tak sa aj vám jednoduchšie pôstuje. Toto je dôležité hlavne pre ľudí, ktorí ešte nepôstovali a nevedia si to dobre predstaviť. Nebojte sa toho, každý raz začínal a prítomnosť Petra Starca ako aj ďalších ľudi na pôste, tento proces uľahčuje.

Počas vedomého pôstu sa dozviete informácie aj o vyciťovaní prijímania skutočnej výživy, bez príjmu fyzickej stravy, o obžive-prirodzenom pokrme – pre telo a duchovnom pre/citnutí a uvedomovaní si podstaty človeka čiže jeho…PÔvodného STavu…PÔSTu, o tom ako pracovať so svojimi Postavami a Predstavami, o vymanení sa z pod vplyvov pocitov a dojmov (klamlivých zdaní), späť k čistému cíteniu Božej pôvodnej životnej sily-LÁSKY a tiež o tom, aké sú skutočné potreby človeka na dosiahnutie harmonického života v záplave lákadiel súčasného sveta, a o množstve ďalších vecí. Pripomenieme si Cieľ a ukážeme smer- Cesty k poznaniu Pravdy, ktorá človeka oslobodí zo zajatia klamu, aby mohol vykročiť smerom k slobodnému Životu v Láske a s RAdosťou…

ZAČIATOK PÔSTU :

Odporúčame, aby ste začali s pôstom už vo štvrtok ráno, teda od polnoci. Tým pádom budete celý pobyt na Lovinke prežívať intenzívnejšie a budete odchádzať z väčším množstvom energie. Pre tých, ktorí s pôstom začínajú, odporúčame niekoľko dní pred začiatkom pôstu odľahčiť stravu, vylúčiť mäsové a ťažké potraviny. Najlepšie je pripraviť sa formou surovej stravy alebo piť len zeleninové alebo ovocné šťavy.

MIESTO :

Centrum Lovinka, na laze pri obci Cinobaňa, v nádhernom prírodnom prostredí – úplne ideálnom pre takúto akciu. Bližšie informácie o tom, ako sa sem presne dostať a viac o našom mieste nájdete na https://lovinka.sk/kontakt/

TERMÍN :

Vedomý pôst začína vo štvrtok 2.7.o 18:00 a končí v utorok 7.7. o 15:00. Nezabudnite prosím, že je dôležité začať s pôstom už od rána daného dňa nástupu. Dĺžka pôstu – 6 dní.

Je možné prísť aj na 3 dni v dvoch rôznych termínoch a to od
2.7.- 4.7. alebo 5.7.- 7.7.

CENA :

Vstupné na víkendovku sa skladá z 2 častí, prvou je suma za prenájom priestorov, réžiu a ubytovanie a druhou je DOBROVOĽNÁ odmena pre Petra.

6 dňový pobyt = 66 EUR plus dobrovoľný príspevok pre P. Starca
3 dňový pobyt = 33 EUR plus dobrovoľný príspevok pre P. Starca

REGISTRÁCIA :

Pokiaľ sa chcete zúčastniť vedomého pôstu, na rezerváciu miesta prosím píšte na email : thegyiova@gmail.com
Pre informácie volajte na tel. 0907 407 519

Sumu 66 EUR/33 EUR (podľa dĺžky pobytu) je potrebné posielať na č.u. 6058661001/5600 vedený v Prima Banke
IBAN: SK8256000000006058661001
BIC: KOMASK2X

Záloha je nevratná v prípade, že svoju registráciu (účasť na seminári) zrušíte 3 dni pred termínom začatia.

Čo je potrebné si so sebou priniesť ?

Ubytovanie je v chate s krbom. Spí sa na posteliach alebo matracoch a treba si priniesť vlastný spacák alebo deku, hygienické ekologické potreby. Tak isto si prineste aj prezúvky.

Táto akcia je realizovaná občianskym združením Spoločenstvo Lovinka