Zimná víkendovka pre rodičov s deťmi na Lovinke

Viac o workshope

  • piatok | 23. February 2018 to nedeľa | 25. februára 2018
  • 18:00 - 15:00

Milí priatelia, rodičia a deti, radi by sme Vás pozvali na pohodovú a oddychovú zimnú víkendovku do krásneho a uvolnujúceho prostredia Lovinky. Príďte aj s Vašimi detmi medzi podobne naladených ľudí, získate tu nových priatelov a kamarátov.

Túto akciu pre Vás pripravuje Spoločenstvo Lovinka a celá bude za DOBROVOLNÝ príspevok.

Program víkendovky bude jednoduchý avšak pevne veríme že Vás všetkých naplní. Ráno si zacvičíme jogu s Matejom Jurenkom, upečieme si vlastný chlebík a koláčiky, pôjdeme každý deň na prechádzku do divokej prírody okolo nás, budeme hladať aj poklady 🙂 zohrejeme sa pri piecke a krbe, zahráme sa s detmi rôzne hry, večer si zahráme na rôzne hudobné nástroje ako sú bubny, didgeridoo, kalimba, budeme sa rozprávať a zdielať……..bude nám spoločne fajn.

O stravu sa nám s láskou postará DOBROMILKA, ktorá večery určite okorení aj svojimi pikoškami 🙂

KEDY : 

Začíname spoločným kruhom v piatok 23.februára o 15:00 , končíme v nedelu 25.Februára po obede.

MIESTO : 

Centrum LOVINKA pri Cinobani, ako sa sem dostať je rozpísané tu :http://lovinka.sk/kontakt/

UBYTOVANIE : 

Bude sa spať v 5 a 2 postelových izbách, v chatách s krbom a spoločnými sociálnymi zariadeniami. Prineste si so sebou spacáky, alebo ak chcete môžete si objednať aj periny ( za poplatok )

PROGRAM 

Program si budeme určovať na mieste podľa Vašich chutí ako aj počasia, tu sú možnosti :

– Joga s Matejom Jurenkom
– Pecenie vlastného kváskového chlebíke pre deti
– Bubnovanie, hra na hudobné nástroje
– Prechádzky po lúkach a lesoch v našej krásnej divokej prírode
– Hľadanie pokladov
– a množstvo diskusíi, stretnutí, rozhovorov….

CENA : 

Cena tejto akcie je dobrovolný finančný príspevok určený pre prevádzkovanie a rozvoj Lovinky. Každý podľa svojich možností a chute prispieť. Za tieto peniaze postupne rekonštruujeme Lovinku a robíme je neustále krajšou a príjemnejšou a tak isto reallizujeme rôzne spoločenské a vzdelávacie aktivity.

TIP : Keď sa neviete rozhodnúť koľko by ste mali prispiet, tak si predstavte že koľko by ste vy chceli dostať za zorganizovanie takejto akcie, to je tá správna výška 🙂

STRAVA : 

Na piatok si prosím všetci prineste vlastnú stravu, ktorú môžete zdielať s ostatnými, spravíme si spoločné „švédske stoly“ .
V sobotu aj nedelu nám dobrá víla DOBROMILKA vykúzli obedy a prípadne aj večere ( za dobrovolný príspevok ) , avšak môžete sa stravovať aj individuálne. Tak isto budú k dispozícii aj koláče a raw mňamky. Raňajky si budete robiť sami.

REGISTRÁCIA : 

Pre registráciu prosím kontaktujte Tinku Hegyiovú na emaile thegyiova@gmail.com alebo tel. 0907407519. Prosím zoberte na vedomie, že ak sa registrujete a niečo Vám do toho príde, dajte nám obratom vedieť aby sme mohli Vaše miesto uvolniť ďaľším luďom. Počet miest je obmedzený

Tešíme sa na Vás.

Túto akciu organizuje OZ Spoločenstvo Lovinka