Žiarivá cesta čarodeja

Viac o workshope

  • sobota | 28. December 2019 to streda | 2. januára 2019
  • 18:00 - 16:00

Pôvod všetkého konania i rozhodovania sa človeka spočíva v jeho schopnosti tvoriť. Ako sa chopiť popruhov vlastného osudu a vytvárať si okolnosti, ktoré sú priaznivé?

Každý deň sa dostávame do rôznych situácií, rozhovorov či nálad, ktoré ovplyvňujú naše rozhodnutia. Niekedy sa nám veci daria s ľahkosťou. Inokedy nás však prenasledujú dôsledky nášho nerozvážneho konania. Ako sa hovorí, času je málo a voda stúpa. Často musíme reagovať rýchlo. Zdá sa, že keby sme na chvíľu spomalili, stratíme svoje postavenie. Ako bežec, ktorého môže kedykoľvek niekto predbehnúť. Ocitáme sa vo svete, v ktorom kraľuje nutkavá potreba byť v strehu, mať vždy navrch, či byť o krok vpred.
Existuje však aj iná cesta. Cesta vedomého žitia – Žiarivá cesta Čarodeja.
Je to cesta k slobodnému a radostnému bytiu, na ktorej sú vôkol nás len priatelia alebo učitelia a všetko sa deje pre náš osoh.

Ako vystúpiť z každodenného chaosu a uzrieť cestu, po ktorej je radno kráčať s ľahkosťou?

Napriek tomu, či si to uvedomujeme, alebo nie, každý jeden proces, rovnako ako každá jedna bunka v nás má plán. My tento plán môžme odhaľovať, pozorovať alebo aj meniť. Dovoľme si na moment zastaviť, zamyslieť sa a slobodne si vybrať, čo ďalej.

Pozývame vás na Žiaraslávne sústredenie, ktoré bude zamerané na odhaľovanie príčin a hľadanie riešení, na rébusy bežného dňa.
Počas tohto sústredenia si ukážeme praktické techniky, ktoré nám napomôžu rozvážne pôsobiť na to, čo sa nám deje – a naučíme sa to priamo ovplyvňovať.

Seminárom Vás bude sprevádzať:
• Matej Jurenka – strážca vnútorného kruhu živlov vás prevedie zjaveným svetom za pomoci dychových techník, zdravého pohybu, prekonávania a posúvania hraníc komfortu tela a rozprúdenia životodárnej sily.
• Leri Veleslav – strážca vonkajšieho kruhu hraníc vás prevedie skrytými svetmi za pomoci práce s pozornosťou, rozjímacích techník a nápravy chybných vzorcov našej mysle.

Obaja s Vami budú zdieľať svoje každodenné ranné obrady (meditácia, cvičenie s telom, čajový rituál), ku ktorým sa budete môcť pripojiť. Program si budeme tvoriť spoločne, podľa záujmu o navrhnuté aktivity.

Počas pobytu nám bude Deniska Jarábková pripravovať výživnú a chutnú vegánsku kuchyňu (raňajky, obed, večera) a taktiež bude k vašim službám majster masér a diagnostik Robko Jarábek.

Viac info na stránke:
https://www.rozvahapohybu.sk/podujatia/ziaraslavne-sustredenie-ziariva-cesta-carodeja