Zaži JA: znovuZRODenie

Viac o workshope

  • piatok | 28. February 2020 to nedeľa | 1. marca 2020
  • 18:00 - 16:00

Pozývame Vás na ďalší z cyklu meditačno-zážitkových seminárov Zaži JA, tento krát s pod témov znovuZRODenie, cyklus života a smrti. Zámerom všetkých dielní z cyklu Zaži JA je rozpoznať Kristove vedomie v každom z nás, vnímať hlbšie spojenie so zdrojom vo svojom vnútri a cítiť až na úrovni bunky spojenie s našim božským JA. Dovoliť si vnímať okolitý svet očami pozorovateľa a vnímať svoju osobnosť ako nástroj skrze, ktorý sa prejavujem JA ako vyššie vedomie. Bez lipnutia vedome používať a rozvíjať kvality svojej osobnosti, prejavovať skrze svoju osobnosť vlastnú jedinečnosť pre osoh všetkých a tak dopĺňať mozaiku vesmírnej tvorby…s radosťou, ukotvený v pravde a láske.

Podtéma každej tvorivo-liečivej dielne Zaži JA sa prelína s energiami kola roka v danom ročnom období. Na prelome zimy a jari môžeme azda najsilnejšie vnímať cyklus života a smrti. Rodí sa nový život a preto aj my sa budeme venovať téme znovuZRODenia. Zároveň si zvedomíme, že to čo podlieha zrodu, podlieha zákonite aj zániku. Vesmír je ustavične v pohybe a všetko v ňom podlieha zákonu zmeny, pominutelnosti. Avšak naša prvotná podstata je večná, je to jediný stabilný bod, ktorý existuje mimo čas a priestor, svet SláviJA, z ktorého všetko pochádza a do ktorého sa všetko navracia. Nádych, výdych. Neustály kolobeh vesmírnej tvorby a dokonalá rovnováha energií. Vedomý si svojej večnej podstaty môžem bez lipnutia užívať nástroje vesmírnej tvorby a dovoliť si byť…v prítomnosti.

Súčasťou seminára bude:
– Rozjímanie
– Výber meditačných cvičení pre podporu vyššie uvedených
zámerov
– Žiaraslávne rozjímacie sústredenie
– Golden Naga – dynamická meditácia veľhada kráľovského
– Ranné cvičenie jogy
– Aktívne dychové cvičenia, pránajáma
– Vedomé bytie v prírode
– zoSÚLADenie fyzického, pocitového a mentálneho tela s
prírodnými cyklami

Semináre z cyklu Zaži JA je možné absolvovať samostatne alebo ako celý cyklus:
Zaži JA: znovuZRODenie (28.2.-1.3.2020, LOVINKA)
Zaži JA: zámer zrodenJA (22.5.-24.5.2020, LOVINKA)
Zaži JA: oSLAVa života (prelom august-september)
Zaži JA: korene a sila predkov (prelom október-november)

Termín: 28.2.2020-1.3.2020
Kde: Meditačné centrum Lovinka pri Lúčenci
Cena: 138 Eur

V cene je zahrnuté ubytovanie na 2 noci, chutná vegánska obživa (začíname v piatok večerou, končíme v nedeľu obedom), organizačné náklady a lektorné. Seminár začína v piatok o 18:00 a končí v nedeľu o 16:00.

Prineste si so sebou spacáky, vankúšik, karimatky na cvičenie, uterák, prezúvky, pohodlné oblečenie na meditáciu a cvičenie ako aj na vychádzky do prírody, aj v prípade dažďa (vhodná turistická obuv), ekologickú kozmetiku (biočistička).

Seminárom Vás bude sprevádzať:

Nika Laňková – lektorka rozpoznania skutočnosti z Univerzity vedomého života, učiteľka jogy, meditácie a holistického pohybu pre zdravie. ženy. Viac info o Nike nájdete na www.vedomaskola.sk.

Chutnú vegánsku obživu nám s láskou pripraví:

Robko Jarábek z Jarabinky – o.z., ktorý má bohaté skúsenosti s tým, aký má výživa dopad na naše telo. Venuje sa diagnostike pomocou akupresúrnych masáží a spolu so svojou manželkou Deniskou pomáhajú ľuďom na ceste k zdravšiemu životu aj skrze zmeny a úpravy jedálnička. A my tak budeme mať možnosť podporiť ozdravný vplyv seminára aj skrze výživu. Viac info o aktivitách Jarabiniek nájdete na Jarabinky – o.z.

Seminár pre Vás pripravila Univerzita vedomého života v spolupráci s Regeneračné centrum Skalka.

Univerzita vedomého života – je vlajková loď Spoločenstva vedomého života. Jej zámerom je poskytovať vzdelanie vedúce k vnútornej slobode človeka. Pomáhame k vytváraniu spoločnosti založenej na vzájomnej spolupráci a zdieľaní, bez posudzovania. Ctíme si hodnoty PRAVDY, SLOBODY a VERNOSTI. Pomáhame vytvárať bezpečný priestor pre rozvoj jedinečnosti každého jednotlivca, kde môžeme slobodne rozvíjať a zdieľať svoje kvality s okolím pre osoh všetkých. Viac info o štúdiu Rozpoznania skutočnosti a našich ďalších aktivitách nájdete na www.vedomaskola.sk.

Regeneračné centrum SKALKA – tím energických nadšencov s každodenným záujmom o telo, myseľ, dušu. Energia je to, čo privádza všetko do pohybu. Pohyb je našou každodennou potravou, ale aj vyjadrením emócií a pocitov. Pohyb je pre nás umenie života. Preto je práca pre nás poslaním, v ktorom učíme nie len seba, ale hlavne našich pacientov, klientov, priateľov vnímať svoje telo, myseľ, dušu a splnohodnotniť každodenný život. Viac info o našich aktivitách nájdete na www.fyzioskalka.sk.

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom prihlasovania kontaktujte Diana Kluková, e-mail: dianaklukova@gmail.com, 090409448.
V prípade akýchkoľvek otázok a informácií ohľadom semináru kontaktujte Nika Laňková e-mail: nikola.lankova@gmail.com, 0907 683 496.

Tešíme sa na spoločné zdieľanie ♥

S láskou,

Nika a tím ♥