Zaži JA: korene a sila predkov

Viac o workshope

  • piatok | 1. November 2019 to nedeľa | 3. novembra 2019
  • 17:00 - 16:00

Zaži JA: korene a sila predkov – meditačno-zážitkový seminár

Pozývame Vás na meditačno-zážitkový seminár Zaži JA: korene a sila predkov. Zámerom seminára je získať hlbšie spojenie so zdrojom vo svojom vnútri, precítiť si spojenie so svojím božským JA. Osvojiť si meditačné techniky, ktoré upokojujú myseľ a umožnujú nám vnímať okolitý svet z role pozorovateľa, a tak sa naučiť robiť správne rozhodnutia, ktoré sú v súlade so všetkými časťami našej bytosti. Vnímať svoje korene, aby sme si mohli bezpečne precítiť aj našu korunu. Toto energeticky silné obdobie v čase dušičiek, keď je hranica medzi svetom Jav (zjavený svet) a Nav (svet predkov, skúseností) veľmi tenká využijeme taktiež na posilnenie nášho zámeru PRIJATIA a ZMIERenia so sebou, s našimi predkami, aby sme mohli plne používať silu, múdrosť a poznanie našich predkov pre novú tvorbu, pre radostný život v láskavom zdieľaní so svetom okolo nás a v nás.

Súčasťou seminára bude:
– Výber meditačných cvičení
– Ranné cvičenie jogy
– Dychové cvičenia
– Žiaraslávne rozjímacie sústredenie
– Tvorba vlastnej mantry pre zacelenie duše
– Prepojenie sa so živlami
– Vnímanie okolitého sveta ako zrkadla nášho vnútra

Počas seminára si prejdeme viacero techník, ktorých zámer je jednotný, nadviazať a prehĺbiť spojenie so svojím božským JA. Spoločne si ich prejdeme, vyskúšame a vy si vyberiete a precítite, čo je Vám blízke, čo Vám fungujete a čo chcete začleniť do vášho života, aby ste svoj život žili každý deň vedome, to znamená vedomý si toho kto naozaj SOM. Ja som JA.

Termín: 1.11.2019-3.11.2019
Kde: Meditačné centrum Lovinka pri Lúčenci
Cena: 129 Eur

V cene je zahrnuté ubytovanie na 2 noci, chutná vegánska obživa (začíname v piatok večerou, končíme v nedeľu obedom), organizačné náklady a lektorné. Seminár začína v piatok o 17:00 a končí v nedeľu o 16:00.

Prineste si so sebou spacáky, karimatky na cvičenie, uterák, prezúvky, pohodlné oblečenie na meditáciu a cvičenie ako aj na vychádzky do prírody, aj v prípade dažďa (vhodná turistická obuv), ekologickú kozmetiku (biočistička).

Viac info ohľadom seminára: nikola.lankova@gmail.com, 0905 615 842

Seminárom Vás bude sprevádzať:

Nika Laňková – lektorka rozpoznania skutočnosti z Univerzity vedomého života, učiteľka jogy, meditácie a holistického pohybu pre zdravie. ženy. Viac info o Nike nájdete na www.vedomaskola.sk.

Chutnú vegánsku obživu nám s láskou pripraví:

Robko Jarábek z Jarabinky – o.z., ktorý má bohaté skúsenosti s tým, aký má výživa dopad na naše telo. Venuje sa diagnostike pomocou akupresúrnych masáží a spolu so svojou manželkou Deniskou pomáhajú ľuďom na ceste k zdravšiemu životu aj skrze zmeny a úpravy jedálnička. A my tak budeme mať možnosť podporiť ozdravný vplyv seminára aj skrze výživu.

Seminár pre Vás pripravila Univerzita vedomého života v spolupráci s Regeneračné centrum Skalka.

Univerzita vedomého života – je vlajková loď Spoločenstva vedomého života. Jej zámerom je poskytovať vzdelanie vedúce k vnútornej slobode človeka. Pomáhame k vytváraniu spoločnosti založenej na vzájomnej spolupráci a zdieľaní, bez posudzovania. Ctíme si hodnoty PRAVDY, SLOBODY a VERNOSTI. Pomáhame vytvárať bezpečný priestor pre rozvoj jedinečnosti každého jednotlivca, kde môžeme slobodne rozvíjať a zdieľať svoje kvality s okolím pre osoh všetkých. Viac info o štúdiu Rozpoznania skutočnosti a našich ďalších aktivitách nájdete na www.vedomaskola.sk.

Regeneračné centrum SKALKA – tím energických nadšencov s každodenným záujmom o telo, myseľ, dušu. Energia je to, čo privádza všetko do pohybu. Pohyb je našou každodennou potravou, ale aj vyjadrením emócií a pocitov. Pohyb je pre nás umenie života. Preto je práca pre nás poslaním, v ktorom učíme nie len seba, ale hlavne našich pacientov, klientov, priateľov vnímať svoje telo, myseľ, dušu a splnohodnotniť každodenný život. Viac info o našich aktivitách nájdete na www.fyzioskalka.sk.