Vedomá joga: 4-dňové letné plynutie

Viac o workshope

  • štvrtok | 28. June 2018 to nedeľa | 1. júla 2018
  • 18:00 - 15:30

Zdravíme Vás priatelia, chcete si toto leto vychutnať v krásnej prírode mimo hluku mesta, necestovať pritom ďaleko od domova a zdravo si zacvičiť? Pozývame Vás na 4-dňový zážitkový seminár vedomej jogy, živej hudby a výbornej vegánskej stravy. Tešíme sa na Vás opäť na čarovnom mieste – Lovinke.

Seminárom Vás bude sprevádzať Matej Jurenka, dlhoročný učiteľ jogy. Správne dýchanie, práca s telom, vedomá koncentrácia a meditácia – to všetko bude obsahom jogových cvičení. Súčasťou semináru bude aj cesta zvukom – liečivé harmonické vibrácie, ktorými Vás prevedie Matej v sobotu večer v sprievode živých hudobných nástrojov. Pôjdeme sa spolu prejsť von do okolitej prírody, kde načerpáme energiu stromov, ticha a čerstvý vzduch. K dispozícii budú aj masáže pod vedením skúseného maséra Robka Jarábka. Možnosť kúpania vo vodnej nádrži Ružiná, či v okolí kameňolomu pri Kalinove. AKCIA JE VHODNÁ PRE ZAČIATOČNÍKOV AJ POKROČILÝCH.

Viac sa dozviete na tomto odkaze:
http://www.jurenka-yoga.sk/index.php?option=com_content&view=article&id=229%3A2018-05-08-12-31-38&catid=36%3Amatejblog&Itemid=63&lang=sk