Tri Etapy Rozvážneho Vzťahu

Viac o workshope

  • piatok | 30. August 2019 to nedeľa | 1. septembra 2019
  • 18:00 - 16:00

Je zamilovanosť príznakom lásky? Akú úlohu majú emócie v budovaní vzťahov? Môže byť príliš veľká samostatnosť prekážkou milujúceho zdieľania? Majú byť partneri na sebe závislí? Čo keď sa zamilovanosť pominie? Dá sa predísť zunovaniu vzťahu? Je prirodzené striedanie partnerov?

Ak Vás zaujali naše otázky, pridajte sa k nám na cestu k ich odpovediam.

Naše telo má svoju pamäť. Napriek tomu, že nám to spôsobuje nemálo napätia v živote, my sme sa to rozhodli využiť pre liečivé procesy.

Je to práve pamäť nášho tela a jeho podvedomé reakcie, pomocou ktorých v pohybových aktivitách našej metodiky odhaľujeme procesy konania, ktoré nám bolestivo deformujú náš vzťahový život. Na našej zážitkovej dielni si budeme spolu tieto patologické zvyky zvedomovať a učiť sa pokrivené postoje ihneď naprávať. Zároveň konvertujeme túto nápravu aj do návodu komunikácie a prístupu k okoliu v partnerstvách. Uvidíme priamo v akcii naše divadielka vzťahových manipulácií či už sme my tí hýbatelia alebo naopak sme len odovzdanými bábkami. Krok po kroku si ukážeme nápravu a priamo v dielni si ju aj vyskúšame.

Telo má svoju pamäť. Tak, ako si zvyklo na základe nášho deformovaného obrazu o svete krívať, rovnako potom, ako ho vyrovnáme nás povedie do správneho prístupu k partnerom, kolegom, priateľom, deťom i rodičom.

Budeme spolu tancovať štýlom života a žiť tanečným pohybom.
Každý si z tohto zážitku môžeme vziať to, čo sa nám hodí…od láskavého hlbokého zážitku svojho tela, cez ozdravný proces uvoľnenia stuhnutí až po vysokú náuku o vedomých rozvážnych vzťahoch, ktorá sa dá uchopiteľne aplikovať v bežnom živote.
Dielňou Vás bude sprevádzať dvojica znalcov rozvážneho života Žubra a leri.

Žubra – sprievodkyňa prirodzenou rečou tela, jeho schopností pohybu a kontaktu s prostredím, na ktoré sa napája. Prevedie vás autentickým tancom a somatickým pohybom.

Leri – sprievodca skrytým svetom vzorcov mysle, jej lipnutí a závislostí ako i schopnosti slobodne rozhodovať. Pomôže vám sústrediť sa na vaše telesné zážitky z pohybovej dielne s prepojením na vzorce správania sa vo vašich vzťahoch.

KDE: usadlosť Lovinka pri obci Cinobaňa 985 22

KEDY: Od piatku 30.8.2019 18:00 do Nedele 1.9.2019 16:00

CENA: 30€/osoba za pobyt

ODMENA SPRIEVODCOM: predstavuje výšku odmeny, ktorú by ste sami očakávali, ak by ste odovzdali rovnaký výkon ako sprievodcovia.

STRAVA: dva varené vegánske obedy (5€/jeden obed – polievka a hl.jedlo) a samostatné raňajky a večere

INFO: Viac informácií o spaní a iných možnostiach stravovania zašleme v spätnom maily Vašej prihlášky.

PRIHLÁŠKA: Na dielňu je potrebné prihlásiť sa a tak si zaistiť miesto mailom na adresu zivotanec@gmail.com, prípadne zaslaním smsky s Vašou mailovou adresou na 0909225600

Tešíme sa na spoločné odhaľovania tajomstiev medziľudských vzťahov.