Thajská Jogová masáž – Lovinka 2020

Viac o workshope

  • pondelok | 27. July 2020 to nedeľa | 2. augusta 2020
  • 17:00 - 14:00

Priaťelia, ženy, deti , muži , zvieratá, stromy kvetinky a aj vy, ktorých som nespomenul. Veľmi rád, by som vás pozval na Lovinku, kde budeme vedome prijímať a odovzdávať dotyk a kde budeme mať možnosť objaviť liečivý potenciál, ktorý je v každom z nás. Krajina Teraz nám bude svietiť na cestu a naše prsty, dlane, lakte, kolená alebo i chodidlá budú spojazdňovať priechod toku živej energie, tak veľmi nevyhnutnej na to, aby sme vedeli preciťovať radosť, lásku a telesnú pohodu .Neviem sa dočkať Vám predstaviť čaro Thajskej masáže, ktorá má stovky rôznych odtieňov, ale podstata je stále tá istá. Je to cesta prijímania a dávania vedomých dotykov a tým bližšieho poznania seba samého. Je to energetická forma liečenia s meditatívnou mysľou Budhu a s prvkami starovekej jogy. Thajskú masáž môžeme nazvat aj Meditáciou v pohybe a má korene v učení Budhu .Meditatívna myseľ je nevyhnutná na uvoľnenie tela, spomalenie dychu a uvedomenia si pravdy. Vidieť veci, tak ako naozaj sú. Uvolnené telo a pokojná myseľ spúštajú sebaozdravné mechanizmy. Meditácia nám pomôže skvalitniť dotyk a tak otvoriť dvere intuícii. Stávame sa kanálom božstva, kde nie je ego, chamtivosť, nenávisť či zaslepenosť. Umenie liečivej Thajskej masáže pochádza z čias Budhu z pred vyše 2500 rokov. Kolískou mu je India, ktorá je zdrojom Ajurvédskeho, Jogického učenia, ale aj rodiskom Budhu. Počas migrácie Budhizmu Thai Yoga Massage bola prinesená do Thajska spolu s lekárskou praxou Indického lekára „Jivaka Kumar Bacchu“, ktorý je doposiaľ uctievaný a považovaný za otca medicíny. Sprevádzal Budhu a mníšsku komunitu pri šírení učenia a bol taktiež Budhov osobný lekár. Zdieľanie Thajskej masáže z generácie na generáciu, z otca na syna a od majstra na žiaka, urobilo túto masáž intuitívnym uzdravujúcim umením, ktoré si získavá stále viac a viac následovníkov. Je to tradícia tak veľmi potrebná v dnešnom svete piluliek, depresií a technológie. Bez chémie a s prirodzeným ľudským dotykom.

Viac informacii najdete na:

www.junglehealing.co.uk …už onedlho 🙂

Koli minulocnemu zaujmu rozhodli sme sa, ze seminar predlzime o jeden den. Čiže 6 celych dni. Začiname v Pondelok v podvečer a končime v Nedelu poobede.

Cena: 450 eur, pre opakujucich študentov 415 eur (počet je limitovany na 5)

V cene je zahrnute:
Ubytovanie, vynikajuca strava v podani Dobromilky (vegetarian/vegan ranajky, obed, večera)
Thajska jogova masáž 6 hodin denne, assistenti, manual
Ranna joga a meditacia, večerny program

Zaloha 150 eur pri registracii nevyhnutná na garanciu miesta.

Marek Gabor
IBAN:SK08 8360 5207 0042 0588 0839
BIC/kod banky: BREXSKBX (nie každa banka to vyžaduje)

Seminar/kurz/pobyt vedie International Sunshine Network Thailand autorizovany lektor Marek Gabor aka Jungle man.

Alebo kontaktuj Jungle man/Marek
marek@junglehealing.co.uk

We invite you to Lovinka, where we consciously receive and impart touch and where we will be able to discover the healing potential that is in all of us. Our fingers, palms, elbows, knees or feet will stream a live passage of energy, all so very necessary in order to know promote love and physical well-being . We wish to Introduce the charm of Thai Yoga Massage, which has hundreds of different shades, but the essence is always the same. This beautiful 5 day retreat offers meditation, yoga and massage in unity with the conscious touch of love, compassion and understanding. It will bring into harmony the body, mind and spirit and promote the free flow of vital energy/prana to restore health. We use Buddha’s teachings and wisdom of ancient India.

Price: 450 euros.
– Accommodation
– Food (vegetarian/vegan)
– Teachings, manual
– Morning yoga and meditation
– Massage – extra payable to masseur