Telo ako brána do skrytých svetov

Viac o workshope

  • piatok | 10. April 2020 to nedeľa | 12. apríla 2020
  • 18:00 - 15:00

Naše telo je nájstroj, ktorý nám pri správnom používaní otvára bránu do sveta nepoznaného, skrytého pod povrchom.
Koľko sa toho v našom tele deje, čo nikdy nevidíme a myslíme si, že ani neovládame, akoby nám to bolo celkom vzdialené. Pritom je to to najbezprodnejšie, čo môžme vnímať.
Našu pozornosť často smerujeme len pred seba. Nuž ale keď zmeníme optiku a obrátime našu pozornosť dnu, zrazu sa dostávame do kontaktu s niečím zázračným, čo nám otvára bránu k novým schopnostiam.

Ako sa cítiť vo svojom tele ako v chráme? Dá sa skrze vedomé cvičenie dosiahnuť zmenený stav vedomia? Ako našu pozornosť smerovať do vnútra? Môže byť pohyb meditáciou? Čo je to posvätná geometria a ako nám telo môže pomôcť skúmať hlbšie úrovne vnímania?

Počas semináru si ukážeme rôzne telesné i mentálne techniky, ktoré nám napomôžu rozšíriť naše vnímanie, otvoriť naše zmysly, precítiť a uvolniť energetické bloky a naladiť sa na rytmus prírody.

Pozývame vás s nami preskúmať svoje hranice a zažiť svety skryté i zjavené na vlastnom tele i duchu.

Súčasťou semináru budú:

– vedené meditácie
– pohybové cvičenia a práca s telom
– dychové cvičenia
– vedené prechádzky do okolitej prírody
– poradenstvo v oblasti životosprávy a práce s energiou
– cesty zvukom
– obrad ako posvätná komunikácia s vesmírnom
– ticho i rozhovory
– plná penzia
– masáže

Sprevádzať Vás bude Matej Jurenka a Veronika Garbanová. O výbornú vegetariánsku kuchyňu sa postará Zuzana Dobromila, umelkyňa chutí, vôni a dobrej nálady. K dispozícii budú aj masáže pod vedením skúseného maséra Marcelíno Shiatsu, skúsený masér a terapeut, zo salónu Naturalis masáže.

POBYT JE VHODNÝ PRE VŠETKY VEKOVÉ KATEGÓRIE ZAČIATOČNÍKOV AJ POKROČILÝCH, ROVNAKO TIEŽ PRE UČITEĽOV JOGY, TANCA, MEDITÁCIE, BOJOVÝCH UMENÍ A RÔZNYCH POHYBOVÝCH AKTIVÍT

Viac info: https://www.rozvahapohybu.sk/podujatia/telo-ako-brana-do-skrytych-svetov/