Svet obrátených pozícií

Viac o workshope

  • piatok | 26. June 2020 to nedeľa | 28. júna 2020
  • 18:00 - 15:00

Lákajú vás výzvy? Radi sa hráte? Chcete si posunúť vaše hranice komfortu a vyskúšať si niečo nové? Chcete obohatiť vašu osobnú prax o nové triky? Alebo sa len chcete naučiť robiť technicky správne to, čo už poznáte?

Drahí priatelia a nadšenci pohybu, pozývame vás vstúpiť s nami do sveta, v ktorom je všetko hore nohami. Niet sa však čoho obávať. Všetko môžme mať pod kontrolou.

Počas semináru si spoločne si zodpovieme na otázky:

Ako nadobudnúť lepšiu kontrolu? Ako prekonať strach z pádu? Aké sú správne základy stoja na hlave? Aké typy základní existujú? Ako sa správne rozcvičiť pred cvičením obrátených pozícií?

Aké sú základy stoja na predlaktiach? Na čo nesmieme zabúdať? Ako predísť zlozvykom, ktorých je tak ťažké sa zbaviť? Aké cviky nás privedú priamo k sebavedomému stoju na predlatiach? Ako vyzerajú variácie stoja na predlaktiach?

Ako začať so stojom na rukách? Ako získať dostatočnú silu? Ako nadobudnúť rovnováhu a vydržať stáť na rukách? Čo potrebujeme vedieť predtým, než to začneme skúšať? ‍♀‍♂

Sila je dôležitá, no správna technika je ZÁKLAD.

Čo bude súčasťou semináru?
– vedené meditácie
– spoločné cvičenia
– dychové cvičenia
– vedené prechádzky do okolitej prírody
– poradenstvo v oblasti životosprávy a práce s energiou
– cesty zvukom
– očistný obrad
– ticho i rozhovory
– plná penzia
– masáže

Sprevádzať Vás bude Matej Jurenka a Veronika Garbanová. O výbornú vegetariánsku kuchyňu sa postará Zuzana Dobromila Bartovicová. K dispozícii budú aj masáže pod vedením skúseného maséra Marcelíno Shiatsu Žák z Naturalis masáže.

POBYT JE VHODNÝ PRE VŠETKY VEKOVÉ KATEGÓRIE ZAČIATOČNÍKOV AJ POKROČILÝCH, ROVNAKO TIEŽ PRE UČITEĽOV JOGY, TANCA, MEDITÁCIE, BOJOVÝCH UMENÍ A RÔZNYCH POHYBOVÝCH AKTIVÍT

Viac info: https://www.rozvahapohybu.sk/podujatia/svet-obratenych-pozicii/