Rozvaha pohybu: Zušľachtenie vnútorného bojovníka

Viac o workshope

  • piatok | 9. October 2020 to nedeľa | 11. októbra 2020
  • 18:00 - 14:30

V každom z nás driemä vnútorný bojovník, či bojovníčka. My ho v sebe môžeme prebudiť a otvoriť tak brány k poznaniu…

Bojovník je bytosť, ktorá sa púšťa do výziev, ktoré presahujú jeho osobnosť. Bojovník však nebojuje proti nikomu. Na bojisku sa stretáva iba so svojimi vlastnými slabosťami – nerozvinutými cnosťami. Tieto cnosti sa dajú pomenovať a disciplinovane zušlachťovať. Disciplína je kľúčom k ovládaniu pozornosti. Každá chvíľa v sebe ukrýva čaro hlbších a hlbších úrovní vnímania. Kam ide naša pozornosť, tam smeruje aj naša sila.

Aby sme mohli žiť ako bojovníci, potrebujeme sa naučiť dôverovať svojim silám a schopnostiam. Sú však chvíle, kedy stojíme tvárou v tvár obrovskému neznámu – vtedy sa musíme naučiť odovzdať Bohu.

Ako v sebe prebudiť bojovníka? Ako sa naučiť ovládať svoju pozornosť? Čo je to disciplína? Ako zušľachťovať svoju osobnosť? Ako odhaliť skryté schopnosti svojho tela? Čo je to cnosť? Aké cnosti mám v sebe podporovať? Ako sa naučiť hýbať ladne ako bojovník? Kto je to Boh a ako sa mu odovzdať?

Rozpoznanie svojho najvyššieho tvorivého potenciálu a následné pôsobenie v prebudenom vedomí je jeden z najvyšších prejavov služby tomuto svetu.

Príďte v sebe rozpoznať bojovníka.

Viac info: https://www.rozvahapohybu.sk/podujatia/zuslachtenie-vnutorneho-bojovnika
☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯