Rozvaha pohybu: Základy rovnovážnych pozícii

Viac o workshope

  • piatok | 17. May 2019 to nedeľa | 19. mája 2019
  • 18:00 - 15:30

Zdravíme Vás priatelia, pozývame Vás na seminár s názvom “Rozvaha pohybu: Základy rovnovážnych pozícii”. Čo je to rovnováha? Ako ju nadobúdam? Aké sú základné princípy rovnováhy, ktoré uplatňujem pri cvičení so svojim telom? Ako súvisí telesná rovnováha s rovnováhou životnou? Na tieto otázky si detailne odpovieme na tomto seminári.

Seminárom Vás bude sprevádzať Matej Jurenka a o výbornú vegetariánsku kuchyňu sa postará Dobromilka Bartovičová. K dispozícii budú aj masáže pod vedením skúseného maséra Robka Jarábka.

Rozvaha pohybu je názov metódy, ktorá je kombináciou jogy, kalisteniky a bojových umení a ktorá nás učí vedome rozvíjať plný potenciál nášho tela.

Súčasťou semináru bude aj cesta zvukom – liečivé vibrácie v sprievode živých hudobných nástrojov. Pôjdeme sa spolu prejsť von do okolitej prírody, kde načerpáme energiu stromov, ticha a čerstvý vzduch.

AKCIA JE VHODNÁ PRE PRE VŠETKY VEKOVÉ KATEGÓRIE ZAČIATOČNÍKOV AJ POKROČILÝCH, ROVNAKO TIEŽ PRE UČITEĽOV JOGY A RÔZNYCH POHYBOVÝCH AKTIVÍT

Viac sa dozviete na tomto odkaze:
https://www.rozvahapohybu.sk/podujatia/rozvaha-pohybu-zaklady-rovnovaznych-pozicii