Rozvaha pohybu: Telo ako brána do skrytých svetov

Viac o workshope

  • piatok | 29. November 2019 to nedeľa | 1. decembra 2019
  • 18:00 - 15:30

Ahojte priatelia, pozývame Vás na víkendový seminár Rozvahy pohybu s názvom „Telo ako brána do skrytých svetov“. Seminár sa uskutoční 29. novembra – 1.decembra v čarovnom prírodnom prostredí Lovinky.

Ľudské telo je úžasný a veľmi inteligentný nástroj, prostredníctvom ktorého poznávame svet, do ktorého sme sa zrodili. Má úžasné samoobnovujúce schopnosti a môže nám slúžiť ako vstupná brána do svetov ukrytých hlboko v našom vnútri. Ako sa môžem o svoje telo lepšie starať? Aký druh cvičenia mám zvoliť, aby bolo telo zdravé? Čo je to posvätná geometria a ako mi telo môže pomôcť skúmať hlbšie úrovne svojho bytia?

Súčasťou tohoto semináru bude spoločné cvičenie Rozvahy pohybu zamerané na ohybnosť, silu a rovnováhu, dychové techniky, meditáciu, vedenú relaxáciu, cestu zvukom a vychádzky do okolitej prírody.

Sprevádzať Vás bude Matej Jurenka a Veronika Garbanová. O výbornú vegetariánsku kuchyňu sa postará Zuzana Dobromila Bartovicová. K dispozícii budú aj masáže pod vedením skúseného maséra.

AKCIA JE VHODNÁ PRE VŠETKY VEKOVÉ KATEGÓRIE ZAČIATOČNÍKOV AJ POKROČILÝCH, ROVNAKO TIEŽ PRE UČITEĽOV JOGY, TANCA, MEDITÁCIE, BOJOVÝCH UMENÍ A RÔZNYCH INÝCH POHYBOVÝCH AKTIVÍT

Viac sa dozviete na tomto odkaze:
https://www.rozvahapohybu.sk/podujatia/vikendovy-seminar-telo-ako-brana-do-skrytych-svetov/