Rozvaha pohybu: Jesenné sústredenie s Matejom Jurenkom

Viac o workshope

  • piatok | 23. November 2018 to nedeľa | 25. novembra 2018
  • 18:00 - 15:30

Zdravíme Vás priatelia, pozývame Vás na seminár s názvom „Rozvaha pohybu: Jesenné sústredenie“, ktorým Vás bude sprevádzať Matej Jurenka. „Rozvaha pohybu“ je názov metódy, ktorú vyvinul Mateja Jurenku a ktorá nás učí vedome rozvíjať plný potenciál nášho tela. Skúsme si naše telo predstaviť ako nástroj. Rovnako ako pre gitaristu je nástrojom gitara, naše telo je našim najbližším nástrojom. Rovnako, ako si gitarista svoju gitaru potrebuje najskôr naladiť, rovnako aj my si potrebujeme naše telá najskôr rozcvičiť, rozohriať a potom môžeme prechádzať od jednoduchších pohybov k tým zložitejším.

Správne dýchanie, vedomá práca s telom, posilňovanie sústredenia a rozjímanie – to všetko bude obsahom jogových cvičení. Súčasťou semináru bude aj cesta zvukom – liečivé vibrácie v sprievode živých hudobných nástrojov. Pôjdeme sa spolu prejsť von do okolitej prírody, kde načerpáme energiu stromov, ticha a čerstvý vzduch.

O výbornú vegetariánsku kuchyňu sa postará nám Dobromilka. K dispozícii budú aj masáže pod vedením skúseného maséra.

AKCIA JE VHODNÁ PRE ZAČIATOČNÍKOV AJ POKROČILÝCH

Viac sa dozviete na tomto odkaze:
http://www.jurenka-yoga.sk/index.php?option=com_content&view=article&id=233%3A2018-10-08-14-28-57&catid=36%3Amatejblog&Itemid=63&lang=sk