Rozvaha pohybu: Cez telo k pocitom a cez pocity k telu

Viac o workshope

  • piatok | 6. September 2019 to nedeľa | 8. septembra 2019
  • 18:00 - 15:30

Ahojte priatelia, pozývame Vás na sústredenie Rozvahy pohybu: Cez telo k pocitom a cez pocity k telu. Príďte sa s nami ponoriť do spoznávania vlastného tela, skúmania svojho vnútorného priestoru a svojich pocitov.

Niečo dokážeme mať pod kontrolou, iné meniť nevieme. Každý deň sa pohybujeme medzi tým, na čo vplyv máme a tým, na čo vplyv nemáme. Rozvaha prichádza zvnútra. Na to, aby sme si našli cestu do svojho vnútorného priestoru, potrebujeme sa naučiť ovládať svoje telo. Rovnako ako na to, aby sme vedeli ovládať svoje telo, potrebujeme poznať cestu do svojho vnútra. Nezáleží na tom, kde začneme, ale, ako budeme pokračovať.
Pozývame Vás na víkendové sústredenie Rozvahy pohybu, kde si ukážeme techniky, skrze ktoré sa naučíme spravovať svoje telo i svoj vnútorný priestor. Spoločné cvičenie bude zamerané na zlepšenie pevnosti a ohybnosti tela. Naučíme sa zhlboka dýchať a utišovať naše myšlienky v rozjímaní v sprievode ticha i vibračných hudobných nástrojov.

Sprevádzať Vás bude Matej Jurenka a Veronika Garbanová. O výbornú vegetariánsku kuchyňu sa postará Deniska Jarábková. K dispozícii budú aj masáže pod vedením skúseného maséra Robka Jarábka.

AKCIA JE VHODNÁ PRE VŠETKY VEKOVÉ KATEGÓRIE ZAČIATOČNÍKOV AJ POKROČILÝCH, ROVNAKO TIEŽ PRE UČITEĽOV JOGY, TANCA, MEDITÁCIE, BOJOVÝCH UMENÍ A RÔZNYCH INÝCH POHYBOVÝCH AKTIVÍT

Viac sa dozviete na tomto odkaze:
https://www.rozvahapohybu.sk/podujatia/vikendove-sustredenie-cez-telo-k-pocitom-cez-pocity-k-telu/