Predvianočný vedomý pôst

Viac o workshope

  • piatok | 20. December 2019 to nedeľa | 22. decembra 2019
  • 18:00 - 15:00

Milí priatelia, pozývam Vás na decembrový = predvianočný 3-dňový vedomý pôst, ktorý sa uskutoční na Lovinke pod vedením Petra Starca.

Priatelia, pokiaľ chcete spraviť niečo pre očistenie svojho tela a mysle od nánosov, toto je úžasná príležitosť. Získate nových priateľov, dozviete sa veľké množstvo nových informácii.

Peter žije z Božej Lásky a zo vzduchu (Tak,ako každý živý tvor) -bez nutnosti príjmať fyzický pokrm už niekoľko rokov a v jeho prítomnosti ľahko zabúdate na hlad a tak sa aj vám jednoduchšie pôstuje. Toto je dôležité hlavne pre ľudí, ktorí ešte nepôstovali a nevedia si to dobre predstaviť. Nebojte sa toho, každý raz začínal a prítomnosť Petra Starca ako aj ďalších ľudi na pôste, tento proces uľahčuje.

Počas vedomého pôstu sa dozviete informácie aj o vyciťovaní prijímania skutočnej výživy, bez príjmu fyzickej stravy, o obžive-prirodzenom pokrme – pre telo a duchovnom pre/citnutí a uvedomovaní si podstaty človeka čiže jeho…PÔvodného STavu…PÔSTu, o tom ako pracovať so svojimi Postavami a Predstavami, o vymanení sa z pod vplyvov pocitov a dojmov (klamlivých zdaní), späť k čistému cíteniu Božej pôvodnej životnej sily-LÁSKY a tiež o tom, aké sú skutočné potreby človeka na dosiahnutie harmonického života v záplave lákadiel súčasného sveta, a o množstve ďalších vecí. Pripomenieme si Cieľ a ukážeme smer- Cesty k poznaniu Pravdy, ktorá človeka oslobodí zo zajatia klamu, aby mohol vykročiť smerom k slobodnému Životu v Láske a s RAdosťou…

ZAČIATOK PÔSTU :

Odporúčame, aby ste začali s pôstom už v piatok ráno, teda od polnoci. Tým pádom budete celý pobyt na Lovinke prežívať intenzívnejšie a budete odchádzať z väčším množstvom energie. Pre tých, ktorí s pôstom začínajú, odporúčame niekoľko dní pred začiatkom pôstu odľahčiť stravu, vylúčiť mäsové a ťažké potraviny. Najlepšie je pripraviť sa formou surovej stravy alebo piť len zeleninové alebo ovocné šťavy.

Počas pôstu sa pije iba voda, nerobia sa žiadné očistné procesy ako su napr. klistíry. Ide o pobyt bez jedla, kde sa navzajom ľudia podporujú a zdieľaju svoje pocity zo zmien počas týchto dní, prebiehajú prednášky na tému duchovnej výživy, je možné mať aj vlastný program, prechadzky v prírode, spajanie sa so svojou podstatou.

MIESTO :

Centrum Lovinka, na laze pri obci Cinobaňa, v nádhernom prírodnom prostredí – úplne ideálnom pre takúto akciu. Bližšie informácie o tom, ako sa sem presne dostať a viac o našom mieste nájdete nahttps://lovinka.sk/kontakt/

TERMÍN :

Vedomý pôst začína v piatok 20.12.o 18:00 a končí v nedeľu 22.12. o 15:00. Nezabudnite prosím, že je dôležité začať s pôstom už od piatku rána. Dĺžka pôstu – 3 dní.

CENA :

Vstupné na víkendovku sa skladá z 2 častí, prvou je suma za prenájom priestorov, réžiu a ubytovanie 30EUR na osobu/pobyt a druhou je DOBROVOĽNÁ odmena pre Petra.

REGISTRÁCIA :

Pokiaľ sa chcete zúčastniť vedomého pôstu, na rezerváciu miesta prosím píšte na email : thegyiova@gmail.com alebo volajte na tel. 0907 407 519

Počet miest nieje limitovaný, ale i tak prosíme, keď chcete prísť, nahláste sa vopred.

Sumu 30 EUR je potrebné posielať na č.u. 6058661001/5600 vedený v Prima Banke
IBAN: SK8256000000006058661001
BIC: KOMASK2X

Záloha je nevratná v prípade, že svoju registráciu (účasť na seminári) zrušíte 3 dni pred termínom začatia.

Čo je potrebné si so sebou priniesť ?

Ubytovanie je v chate s krbom. Spí sa na posteliach ale treba si priniesť vlastný spacák alebo deku, hygienické ekologické potreby. Tak isto si prineste aj prezúvky.

Táto akcia je realizovaná občianskym združením Spoločenstvo Lovinka