Pratyabhijna Dhyana Sadhana – so Swamim Sacchidanandapremom

Viac o workshope

  • piatok | 13. July 2018 to nedeľa | 15. júla 2018
  • 18:00 - 15:00

S úctou Vás srdečne pozývam na transformačný víkendový pobyt na Lovinke v prekrásnom lone prírody so Swamim Sacchidanandapremom.

Víkend bude zameraný na Pratyabhijna Dhyana Sadhana – védicke cvičenia, ktoré obsahujú sériu techník pre hlboké uvoľnenie, zníženie stresu, pokoj, vnútorný mier, seba-transformáciu a otvorenosť transcedentálneho života vo vedomí.

Je určený skutočne hľadajúcim, ľuďom odhodlaným pracovať na sebe samých, v plnej autentickosti pochopiť zmysel života.

Príležitosť stretnúť sa s autentickým duchovným učiteľom a mladým mystikom Sachidanandaprem Acharyom Swaminom z Indie a získať dokonalé vedomosti, ktoré uspokoja potreby vašej duše.
Zdieľa jemne a láskyplne so skúsenými vedomosťami, aby ste mohli objaviť vašu skutočnú podstatu a dosiahnuť hlbokú relaxáciu, vytvárať vnútorný mier, absolútnu lásku, nekonečnú radosť a metódy, ktoré transformujú váš život vnútorne aj zvonka. Bude prebiehať i diskusia (otázky a odpovede) s Sacchidanandaprem Swamin.

Pratyabhijna Dhyana Sadhana je séria techník pre hlboké uvoľnenie, zníženie stresu, pokoj, vnútorný mier, seba-transformáciu a otvorenosť transcendentálneho života vo vedomí.
Pravidelná prax Pratyabhijny Dhyany Sadhana trvá 25 minút denne, ľahko zvyšuje fyzickú, duševnú a duchovnú pohodu. Získate vnútornú radosť, ktorá trvá počas vášho každodenného života, a to aj po ukončení víkendu.
Táto technika je založená na starodávnej védskej tradícii. Požadované výsledky sa dosiahnu prostredníctvom meditácie a konečným cieľom je zažiť úplnú jednotu s Najvyšším vedomím – osvietenosťou.

Súčasťou kurzu bude aj ceremónia .
Jeho Svätosť Sacchidanandaprem Swamin vám prinesie požehnanie Sparsh Moksha Diksha. Prenosom duchovnej energie jednoduchou praxou a poskytne vám mantru, ako aj nové meno.
Sparshmoksha Diksha je jedinečný proces, ktorý každému dáva duchovne a materiálne čistý, osvietený a prosperujúci život.

Viac info o Swamim:
http://www.sacchidanandaprem.org/
https://www.facebook.com/sacchidanandaprem

Swami je môj dlhoročný priateľ, s ktorým ma zoznámil Dipa Vasudeva Das. Silné prepojenie, múdrosť, spolupráca, pomoc a láska sú najsilnejšími kvalitami, ktoré dodnes v úcte prechovávame 🙂
Info o mne :
Zuzana Dobromila Bartovicová
0905 387 137
www.dobromila.eu

Cena pobytu je 133 eur, prípade, že by bola cena pre Vás neprijateľná, napíšte nám, vieme zvážiť dohodu 🙂
Počet miest je obmedzených, už v tejto chvíli je takmer pol kurzu obsadené 🙂
Plus za ceremóniu sú vítané dobrovoľné príspevky na podporu Swamiho nadácií.
90% jeho zárobku je venované na charitatívne účely, takže podporíte svojou učasťou šľachetnú vec 🙂
Z organizačných dovodov je nutne uhradit zálohu 80 eur do 30.juna 2018. Všetky info o uhrade a ubytovaní Vám zašlem po prihlasení.

Pobyt sa koná v krásnom prostredí meditačného strediska Lovinka. Je situované v krásnom prostredí prírody na samote medzi Lovinobaňou a Cinobaňou v okrese Lučenec.

Ubytovanie je v chatkách.
Strava – vegetarianska s ajurvedskymi principmi – varí Dobromila

Akékoľvek info , otázky a nejasnosti rada zodpoviem, nebojte sa ma kontaktovať 🙂

dobromila.bartovicova@gmail.com

Tešíme sa na Vás !!!