Otváranie Ženského potenciálu

Viac o workshope

  • pondelok | 13. July 2020 to streda | 15. júla 2020
  • 16:00

Otváranie ženského potenciálu
Tanec, maľba a hudba sú pre ženu ako zem, voda a slnečný svit pre ružu.
Sú to nástroje, ktorými vás okrem hĺbkovej terapeutickej a energetickej práce budeme prevádzať, na ceste k otvoreniu vašich darov. A spojením sa s vlastným vnútorným vedením. Aby ste mohli svoj život utvárať vedome, v radosti a tvorivosti. Tak aby ste uverili, že vaše dary sú potrebné pre tento svet a preto , za ne môžete byť odmeňované. A v rovnováhe žiť, ako svoju duchovnú cestu, a zároveň plne nohami na zemi, v hmotnej hojnosti.
Je čas aby sme vyrástli , nastavili svoje telá slnku, rozvili kvety a splna sa nadýchli svojej vône. A dovolili si, prinášať svoju vôňu naokolo.

Martina Junga: Budeme pracovať na prepise, modelov, programov a kódov, ktoré nám bránia otvoriť svoje dary. A prebudiť svoj vnútorný potenciál. Budeme otvárať svoje vnútorné vedenie, ktoré nás vedie skrz intuíciu a synchronicity v našom živote. Prepojíme sa s božským stredom v nás, ktorý je miesto v ktorom dokážem nájsť akékoľvek odpovede pre svoj život.

Marcela Berith: Na našom seminári vás jemne tancom povediem k spojeniu so svojim telom cez prvotné pohyby na našej zemi, prepájajúc vedomie a chrám nášho tela.Budeme načúvať jeho potrebám , vnímať jeho hranice a možnosti ich rozšírenia . Pretože ak vedomie a telo sú jedno, tak keď rozšírim svoje pohybové možnosti , rozšírim tým aj svoje vedomie
Tancom otvoríme svoje srdce a zavnímame aké to je keď sa ním necháme viesť za volaním našich túžob . Roztancujeme v sebe svoje skryté dary a otvoríme v sebe možnosť a schopnosť ich vnímať a nasledovať v ďalšom živote . Bude len na nás ako ich ďalej vedome použijeme.

Saška Murínová: Počas víkendu vás povediem Kurzom Intuitívnej maľby na hodvábe. Zámerom je spojiť sa so svojím srdcom a rozpoznať dary a kvality, ktoré v sebe nosíme. Otvoríme sa svojmu potenciálu tak že rozprúdime tvorivosť v každej bunke. Hodváb je technika maľby cez ktorú sa spojíme s autentickým prejavom našej kreatívnej duše. Naladíme sa cez farby a cez jasný zámer na prítomný okamih a budeme načúvať vznikajúcemu obrazu. Posolstvo ktoré ponesie, nás posunie o krok vpred na našej ceste. Hodvábny obraz je zrkadlom našej čistej duše, ktoré nám pripomenie aký sme jedinečný a kam smerujeme. Prejaviť svoje dary je pocit cez ktorý sa spájame s tým kým skutočne sme. Teším sa na spoločné tvorenie.

Na seminári:
– Práca s vašimi brzdiacimi modelmi a programami
– Prepis nových kódov tvorenia
– Napájanie na zdrojovú energiu v sebe
– Otvráranie intuície a vnútorného vedenie
– Profesionálne vedenie, terapeutického tanca, ktorý otvára intuíciu a vnútornú silu
– Maľovanie vlastnej mandaly, na hodváb natiahnutý na rám s vložením zámeru
– Rituál prebudenia vnútornej sily

Prihlasovanie na: marcela@soulart.sk
LOVINKA 13.-15.7.2020
Začiatok piatok 16:00 – koniec nedeľa 16:00
Cena: 185 eur, v cene je ubytovanie, strava a lektorné
Sprievodkyne:
Mab Junga – terapeut a duchovný sprievodca
Marcela Berith – lektorka intuitívneho tanca, arteterapeutka
Saška Murín – lektorka maľovania mandál na hodváb, arteterapeutka