Múdra žena – cesta ženy

Viac o workshope

  • štvrtok | 27. June 2019 to nedeľa | 30. júna 2019
  • 18:00 - 14:00

Milá ženička, pozývam ťa na intenzívny štvordňový pobytový seminár, ktorého témou bude spojenie sa s múdrosťou ženy, ktorá je ukrytá v lone každej ženy ,,Cesta ženy“.

Cesta ženy k sebe je zameraná na spojenie jej tela s jej dušou, je o tom, ako sa naučiť počúvať svoje lono a prežívať svoje telo cez zmysly a vnímať svoju energiu a prítomný okamžik. Ako si dovoliť uvoľniť sa do svojej energie a dovoliť si plynúť a byť prúdom života, ako vo vnútri tak vonku. Cesta ženy ťa naučí milovať svoje telo, také aké je v kruhu žien.

https://www.mirunka.sk/l/yoni-vajicko/

https://www.mirunka.sk/l/preco-praktizovanie-s-yoni-vajickom/

https://www.mirunka.sk/l/leana-eggs/

Ženská esencia je úplne iná než mužská esencia. Muž je slnko, nízka frekvencia, veľká aktivita, sila, zem, deň, leto, pravá strana, fyzický, spoločenský, rozum. Žena je opak – mesiac, vysoká frekvencia, malá aktivita, slabosť, voda, zima, ľavá strana, psychologická, duševná, emócie. Mužský inštinkt je potreba oplodniť, túžba po reprodukcii. Ženský inštinkt je zasa potreba zachovania druhu, materstvo, láska. Múdra matka príroda zaistila, aby sa tieto dva rozdielne inštinkty spojili, dala im sexuálnu príťažlivosť aby vznikol nový život. Muž má tendenciu stále putovať, byť v pohybe a žena naopak je usadená vo svojom hniezde. Muž sa rád vráti domov ku svojej žene a to, čo ťahá, láka je jej ženská sexualita. Je to mocná zbraň. Ale sexualita sa nekonkretizuje len na pohlavné orgány, ale je to energia myšlienok, pohyb, cit, vôňa, vášeň. Ženské telo priťahuje muža, pretože v sebe ukrýva energetickú špirálu božskej prírody. To, čo muža priťahuje nie je fyzická krása, ale energia, ktorá vyviera zvnútra.

Čo Ťa na seminári čaká?
meditácia lona, spevnenie panvového dna
vedomá práca s vajíčkom
práca so srdečnou čakrou
harmonizácia energetických centier
rozprúdenie sexuálnej energie a jej rozvádzanie do celého tela
spontánny tanec a uvoľňovacie techniky
vedomý dotyk
láskyplné prijatie muža – vedomý muž, nevedomý muž
vzájomné zdieľanie a podpora
OSHO tantrické meditácie

Keď je žena šťastná je šťastná celá rodina, to šťastie prináša žena zo svojho vnútra.

prihlásenie:mirka.hazucha@gmail.com
https://www.mirunka.sk/l/mudra-zena/