Mohendžodáro – tantra retreat pre ženy

Viac o workshope

  • štvrtok | 30. May 2019 to nedeľa | 2. júna 2019
  • 18:00 - 15:00

Mohendžodáro – tantra retreat pre ženy – na Lovinke v období od júna 2018 do novembra 2019. Tréning je určený len absolventkám základného kurzu Mohendžodáro – tantra jóga pre ženy u akreditovanej lektorky Mohendžodáro.
Druhé stretnutie v rámci cyklu Tantra retreat pre ženy – 30.mája – 2. júna 2019 zamerané na 5. a 6.čakru
sa bude niesť v téme KATARZIA – VÍZIE – TRETIE OKO
Aspekt JASNOVIDKA a ČARODEJNICA v nás.
Špeciálnu pozornosť budeme venovať VNÚTORNÉMU DIEŤAŤU a jeho liečeniu. Zranenia, ktoré sme prijali v detstve majú obrovský dopad na naše rozhodnutia a motiváciu v dospelosti…
Pomocou katarzných techník budeme spoznávať svoje emočné zranenia z minulosti a odkrývať ich projekcie do prítomnosti. Spoločne strávený predĺžený víkend tak povedie k celkovému hlbšiemu uzdraveniu nášho emočne zraneného vnútorného dieťaťa a tým k odstráneniu opakujúcich sa psychických blokov a závislostí, ktoré sa nám neustále môžu vracať do života.
5. čakru a jej mužské, tvorivé kvality využijeme pri výstupe procesov – vytvoríme si svoj vlastný VISION BOARD, naše zameranie a realizáciu v budúcnosti.
Okrem liečenia psyché na nás čakajú krásne masáže, ohnivý tanec pre čarodejnicu, aktívny oddych a meditácie, RITUÁL ODPUSTENIA pre naše vnútorné dieťa…
Pre prihlasovanie a bližšie informácie http://d.websupport.sk/tantravmeste.sk/kurzy-mohendzodaro-pre-pokrocile/