Májová džemka a stretnutie priateľov na Lovinke

Viac o workshope

  • piatok | 3. May 2019 to nedeľa | 5. mája 2019
  • 18:00 - 16:00

Holá holá holá…Lovinka Vás volá…na tradičnú MÁJOVÚ DŽEMOVAČKU do nádherného prostredia lúk, lesa, prameňa a dubového hája. Máj je čas lásky, všetko v prírode rozkvitá, prídite medzi priatelov na Lovinku, prineste si svoje bubny, hangy, didgeridoo, gitary, píšťaly, flauty, hrkatka a dobrú náladu. Stretnete tu množstvo priateľov, možno si nájdete aj partnerov 🙂 Príďte si to sem naplno zažiť. Kto nezažil neuverí 🙂

KEDY :

Začíname spoločným kruhom v piatok 3.mája k večeru o 18:00 , končíme v nedelu 5. mája podvečer.

MIESTO :

Vzdelávacie centrum LOVINKA pri Cinobani, ako sa sem dostať je rozpísané tu : http://lovinka.sk/kontakt/

UBYTOVANIE :

na Lovinke sa môžet ubytovať v 5 a 2 postelových izbách, v chatách s krbom a spoločnými sociálnymi zariadeniami. Prineste si so sebou spacáky, alebo ak chcete môžete si objednať aj periny ( za poplatok )

CENA :

Cena tejto akcie je finančný príspevok vo výške 30 Eur/dospelý , 15 Eur/dieťa. Za tieto peniažky postupne rekonštruujeme Lovinku a robíme je neustále krajšou a príjemnejšou pre všetkých návštevníkov. Ak máte o túto udalosť záujem a prekážkou by mali byť iba peniaze, kontaktujte nás. Sme otvorení dohode.

Za program budete moct prispiet na mieste a to formou dobrovolneho prispevku.

STRAVA :

Na piatom večer si prosím všetci prineste vlastnú stravu, ktorú môžete zdielať s ostatnými, spravíme si spoločné „švédske stoly“ . V sobotu aj nedelu sa budú podávať obedy a prípadne aj večere, ktoré si budete môcť zakúpiť na mieste, avšak môžete sa stravovať aj individuálne. O naše žalúdky sa postarajú Ľijuška s Ľubkom. Raňajku si budete robiť sami.

REGISTRÁCIA :

Pokiaľ sa chcete májovej džemky zúčastniť, prosím píšte Tinke na email : thegyiova@gmail.com alebo volajte na tel. 0907 407 519
Zálohu vo výške 30 EUR dospelý 15 EUR/dieťa je potrebné posielať na č.u. 6058661001/5600 vedený v Prima Banke
IBAN: SK8256000000006058661001
BIC: KOMASK2X

PROGRAM :

Program bude pripravený dopredu, práve teraz sa začína tvoriť.
Čakať nás budú aj tvorivé hry, džemovanie, bubnovačka pod dubmi, koncertíky, joga a ozdravné cvičenia, zaujimavé diskusie a podobne. Za program budete moct prispiet na mieste a to formou DOBROVOLNEHO PRISPEVKU.

Bližšie informácie začneme uverejnovať čoskoro.

Tak isto sa budete môcť ponúknuť aj Vaše vstupy 🙂

Tešíme sa na Vás 🙂

Túto akciu organizuje OZ Spoločenstvo Lovinka