Letná džemka na Lovinke – stretnutie priateľov

Viac o workshope

  • piatok | 3. August 2018 to nedeľa | 5. augusta 2018
  • 18:00 - 16:00

Milí priatelia, tak ako po iné roky, aj tentokrát sa stretneme uprostred leta na Lovinke na nádhernej hudobno-relaxačnej akcii. Tentokrát to bude nielen o velkej bubnovačke pod dubmi, ale aj o kúpani na ružinej, zážitkových workshopoch, diskusiách. Tak isto budete môcť prísť už skôr a prípadne odísť neskôr – môžete u nás zostať dlhšie a vychutnať si letný čas Lovinky.

Stretnete tu množstvo priateľov, možno si nájdete aj partnerov 🙂 Príďte si to sem naplno zažiť. Kto nezažil neuverí 🙂

KEDY :

Hlavný program začne v piatok od 18:00 spoločným kruhom, avšak budete môcť prichádzať počas celého dňa.
Tí, ktorý prichádzajú vo štvrtok si môžu večer zacvičiť jogu s Matejom Jurenkom u neho na Prameni Zivota.

MIESTO :

Vzdelávacie centrum LOVINKA pri Cinobani, ako sa sem dostať je rozpísané tu : https://lovinka.sk/kontakt/

UBYTOVANIE :

na Lovinke sa môžete ubytovať v 5 a 2 posteľových izbách, v chatách s krbom a spoločnými sociálnymi zariadeniami. Prineste si so sebou spacáky, alebo ak chcete môžete si objednať aj periny s obliečkami za poplatok 5EUR.

CENA :

Cena tejto víkendovej akcie ( piatok – nedela ) je finančný príspevok vo výške 30 Eur/dospelý , 15 Eur/dieťa. Za tieto peniažky postupne rekonštruujeme Lovinku a robíme je neustále krajšou a príjemnejšou pre všetkých návštevníkov. Ak máte o túto udalosť záujem a prekážkou by mali byť iba peniaze, kontaktujte nás. Sme otvorení dohode.

Návštevníci, ktorí prídu skôr, alebo budú chcieť zostať dlhšie, môžu u nás prespať za poplatok 12 Eur/noc/dospelá osoba a 6 Eur/dieťa

STRAVA :

Na piatom večer si prosím všetci prineste vlastnú stravu, ktorú môžete zdielať s ostatnými, spravíme si spoločné „švédske stoly“ . V sobotu aj nedeľu sa budú podávať obedy a prípadne aj večere, ktoré si budete môcť zakúpiť na mieste, avšak môžete sa stravovať aj individuálne. Variť bude Dobromilka 🙂
Raňajky si budete robiť sami.

REGISTRÁCIA :

Pokiaľ sa chcete májovej džemky zúčastniť, prosím píšte Tinke na email : thegyiova@gmail.com alebo volajte na tel. 0907 407 519. Zálohu ( od piatku do nedele) vo výške 30 EUR dospelý 15 EUR/dieťa je potrebné posielať na č.u. 6058661001/5600 vedený v Prima Banke
IBAN: SK8256000000006058661001
BIC: KOMASK2X
Ak chcete prísť od štvrtku do nedele tak poprosíme o zálohu 42EUR osoba a dieťa polovica 21EUR na už vyššie uvedený účet.

PROGRAM :

Okrem štandardného programu ako je velká bubnovačka pod dubmi, kúpania na Ružinej, hrania a zábavy budeme organizovať viacero workshopov a dielní, ktoré budú zväčša za dobrovolný príspevok a budete si môcť slobodne vybrať, ktorý navštívite. Pripravujeme nasledovné aktivity :

– Kontaktná improvizácia pod vedením Žubry
– Aromaterapia a výroba vlastného parfumu pod vedením Tinky
– Či-kung pod vedením Jožka
– Výlet do nádhernej prírody v okolí Lovinky so sprievodkyňou Majkou
– Tanec 5 rytmov pod vedením Dáši
– Oshova dynamická meditácia pod vedením Jožka
– Rôzne typy parádnych masáží

a množstvo ďalšieho…

Tešíme sa na Vás 🙂

Túto akciu organizuje OZ Spoločenstvo Lovinka