Júnový vedomý pôst s Petrom Starcom na Lovinke

Viac o workshope

  • piatok | 22. June 2018 to nedeľa | 24. júna 2018
  • 18:00 - 15:00

Milí priatelia, pozývam Vás na pravidelný júnový VEDOMÝ PÔST, ktorý sa uskutoční na Lovinke pod vedením Petra Starca.

Priatelia, pokiaľ chcete spraviť niečo pre očistenie svojho tela a mysle od nánosov, toto je úžasná príležitosť. Získate nových priateľov, dozviete sa veľké množstvo nových informácii.

Peter žije na práne už niekoľko rokov a v jeho prítomnosti ľahko zabúdate na hlad a tým pádom sa aj jednoduchšie pôstuje. Toto je dôležité hlavne pre ľudí, ktorí ešte nepôstovali a nevedia si to dobre predstaviť. Nebojte sa toho, každý raz začínal a prítomnosť Petra Starca ako aj ďalších ľudi na pôste, tento proces uľahčuje.

Počas vedomého pôstu sa dozviete informácie aj o prijímaní výživy bez príjmu fyzickej stravy, o výžive a duchovnom raste, o podstate človeka, o tom ako pracovať so svojimi strachmi, o tom aké sú skutočné potreby človeka na dosiahnutie harmonického života v záplave lákadiel súčasného sveta, a o množstve ďalších vecí.

ZAČIATOK PÔSTU :

Odporúčame, aby ste začali s pôstom už v piatok ráno, teda od polnoci. Tým pádom budete celý pobyt na Lovinke prežívať intenzívnejšie a budete odchádzať z väčším množstvom energie. Pre tých, ktorí s pôstom začínajú, odporúčame niekoľko dní pred začiatkom pôstu odľahčiť stravu, vylúčiť mäsové a ťažké potraviny. Najlepšie je pripraviť sa formou surovej stravy alebo piť len zeleninové alebo ovocné šťavy.

Ponúkame možnosť si dať očistnú masáž. Ak máte záujem, môžte nám to nahlásiť pri emailovej registrácii, alebo aj na mieste. Tieto služby sú extra spoplatnené, čiže nie sú súčasťou ceny za víkendovku.

MIESTO :

Centrum Lovinka, na laze pri obci Cinobaňa, v nádhernom prírodnom prostredí – úplne ideálnom pre takúto akciu. Bližšie informácie o tom, ako sa sem presne dostať a viac o našom mieste nájdete nahttps://lovinka.sk/kontakt/

TERMÍN :

Vedomý pôst začína v piatok 22.júna o 18:00 a končí v nedeľu 24. júna o 15:00. Nezabudnite prosím, že je dôležité začať s pôstom už od piatku rána.

CENA :

Vstupné na víkendovku sa skladá z 2 častí, prvou je suma vo výške 30 EUR ( tá zahŕňa aj prevádzkové náklady ) a druhou je DOBROVOĽNÁ odmena pre Petra.

REGISTRÁCIA :

Pokiaľ sa chcete zúčastniť vedomého pôstu, na rezerváciu miesťa prosím píšte na email : thegyiova@gmail.com alebo volajte na tel. 0907 407 519

Zálohu vo výške 30 EUR je potrebné posielať na č.u. 6058661001/5600 vedený v Prima Banke
IBAN: SK8256000000006058661001
BIC: KOMASK2X

Čo je potrebné si so sebou priniesť ?

Ubytovanie je v chate s krbom. Spí sa na posteliach alebo matracoch a treba si priniesť vlastný spacák alebo deku, hygienické potreby. Tak isto ti prineste aj prezúvky.

Táto akcia je realizovaná občianskym združením spoločenstvo Lovinka