Iniciácia na Tantrickú cestu

Viac o workshope

  • piatok | 11. October 2019 to nedeľa | 13. októbra 2019
  • 16:00 - 17:00

Úvodná víkendová ochutnávka tantry ponúka inšpirujúcu iniciáciu do sveta tantry. Zábavnú, zmyselnú, plnú učenia a prekvapení.

Pomáha zvyšovať vedomie a citlivosť a pomáha otvárať srdce.

Učíme sa ako sa uvoľniť do väčšej a väčšej živosti a ako oceniť a nechať prejaviť posvätnosť v každom z nás.

CESTY TRANSFORMÁCIE

Prinášame tento zážitkový víkend ktorý je zároveň aj úvodným na komplexnej tantrickej ceste ceste – “Cesty transformácie / Posvätné telo, vášnivý duch“.

Predstavíme vám prax ktorú sme nadobudli pod vedením Johna Hawkena – tantrického učiteľa a šamana, ktorý za posledných 30 rokov doviedol tento systém k jeho silnému transformačnému potenciálu.

Cesty transformácie – je medzinárodný team, ktorý pod vedením Johna Hawkena ponúka tarnsformačné semináre a výcviky po celej európe.

ČO JE TANTRA?

Tantra je cesta pre všetkých, ktorí sa túžia otvárať životu viac a viac. Je pre všetkých, ktorí majú záujem o rozvoj vlastnej osobnosti v oblasti energie, vedomia, tvorivosti, sexuality.

Je to cesta pre všetkých, ktorí chcú liečiť oddelenie medzi sexom, srdcom a duchom a znovu pocítiť posvätnosť v nás samých.

Slovo tantra znamená “nástroj expanzie”. Tantra je staroveká tradícia, pochádzajúca z Indie a Tibetu, ktorá nás učí prijatiu našej sexuálnej energie, živosti a radosti ako spirituálnej cesty k otvoreniu brán vyššieho vedomia a extázy. V našej západnej civilizácii nám tantra tiež pomáhá liečiť naše sexuálne zranenia, či už pochádzajú z prílišnej kontroly, posadnutosti, zneužitia či potlačovania. Ukazuje nám, ako se tešiť z erotickej energie prostredníctvom zážitkov radostnej a meditatívnej bezcieľnosti.

Tantra uctieva jednotu medzi energiou a vedomím. Učí ako se napojiť na našu životnú energiu spôsobom, ktorý má moc zmenit naše životy a vniesť novú kvalitu živosti do sfér našeho každodenného prežívania.

Tantra nič neprikazuje, každý môže ísť svojím vlastným tempom. Je to neuveriiteľná cesta sebaobjavovania, sebaprijatia a konečne sebalásky.

PRE KOHO JE SEMINÁR?

Pre káždého koho Tantra priťahuje. Ak to bude vaša prvá skúsenosť alebo pokračovanie započatej tantrickej cesty čakier, prípadne iných tantrických metód, budete mať možnosť sa ponoriť v zážitku do vlastného tela a precítiť jeho hĺbku adekvátne stavu vášho uvoľnenia.

Seminár je vhodný pre jednotlivcov aj páry a je postavený tak, aby ho mohli absolvovať aj jednotlivci, ktorí budú cvičenia zdieľať v páre. Páry sú vitané a rešpektované.

Na Tantrický workshop preferujeme vyrovnané mužské a ženské energie a preto budú jednotlivci prihlasovaní s ohľadom na počet mužov a žien už na seminár prihlásených. Toto pravidlo sa netýka párov a spolu prihlásených dvojíc (muž, žena).

Súčasťou workshopu nie sú dotyky na intímnych miestach ani pohlavný styk.

SEMINÁROM VÁS PREVEDÚ

Martin Vrabko
Venuje sa tantre od roku 2004, má za sebou niekoľko ročných tantrických výcvikov plus množstvo rôznych seminárov, kurzov, asistencií na seminároch.

Tantra teacher training absolvoval v rokoch 2015-2016 a momentálne vedie kurzy, semináre a sprevádza ludí aj individuálne na tantrickej ceste.

Lucia Pajszerová
Tantra teacher training absolvovala v rokoch 2017-2018 pod vedením Mahasatvaa Ma Ananda Sarita, dlhoročnej súputníčky tantrického majstra OSHA.

Vyštudovala Liečebnú pedagogiku, momentálne je v poslednej fáze tréningu Proces Orientovanej Psychoterapie (Procesovej Práce).

Svet tantrických workshopov a učiteľov pretkáva náš každodenný život a radi by sme tieto zážitky priniesli ľuďom ktorí majú o tantru záujem. Zároveň sa štúdium Procesovej Práce a Tantry prepája a možnosti sebapoznania dostávajú nové rozmery.

CENA SEMINÁRU

Jednotlivci
Štandardná cena 189€
Early Bird cena 149€

Páry
Štandardná cena 338€
Early Bird cena 258€

Strava – plná penzia a ubytovanie počas celého semináru. PIATOK – NEDEĽA 77€ / osoba