ZRUŠENE!!!Dušičkový vedomý pôst

Viac o workshope

  • piatok | 30. October 2020 to nedeľa | 1. novembra 2020
  • 18:00 - 15:00
Milí priatelia, pozývam Vás na daľší 3dňový VEDOMÝ PÔST, ktorý sa uskutoční na Lovinke pod vedením Petra Starca.
Priatelia, pokiaľ chcete spraviť niečo pre očistenie svojho tela a mysle od nánosov, toto je úžasná príležitosť. Získate nových priateľov, dozviete sa veľké množstvo nových informácii.
Peter žije z Božej Lásky a zo vzduchu (Tak,ako každý živý tvor) -bez nutnosti príjmať fyzický pokrm už niekoľko rokov a v jeho prítomnosti ľahko zabúdate na hlad a tak sa aj vám jednoduchšie pôstuje. Toto je dôležité hlavne pre ľudí, ktorí ešte nepôstovali a nevedia si to dobre predstaviť. Nebojte sa toho, každý raz začínal a prítomnosť Petra Starca ako aj ďalších ľudi na pôste, tento proces uľahčuje.
Počas vedomého pôstu sa dozviete informácie aj o vyciťovaní prijímania skutočnej výživy, bez príjmu fyzickej stravy, o obžive-prirodzenom pokrme – pre telo a duchovnom pre/citnutí a uvedomovaní si podstaty človeka čiže jeho…PÔvodného STavu…PÔSTu, o tom ako pracovať so svojimi Postavami a Predstavami, o vymanení sa z pod vplyvov pocitov a dojmov (klamlivých zdaní), späť k čistému cíteniu Božej pôvodnej životnej sily-LÁSKY a tiež o tom, aké sú skutočné potreby človeka na dosiahnutie harmonického života v záplave lákadiel súčasného sveta, a o množstve ďalších vecí. Pripomenieme si Cieľ a ukážeme smer- Cesty k poznaniu Pravdy, ktorá človeka oslobodí zo zajatia klamu, aby mohol vykročiť smerom k slobodnému Životu v Láske a s RAdosťou…
ZAČIATOK PÔSTU :
Odporúčame, aby ste začali s pôstom už v piatok ráno, teda od polnoci. Tým pádom budete celý pobyt na Lovinke prežívať intenzívnejšie a budete odchádzať z väčším množstvom energie. Pre tých, ktorí s pôstom začínajú, odporúčame niekoľko dní pred začiatkom pôstu odľahčiť stravu, vylúčiť mäsové a ťažké potraviny. Najlepšie je pripraviť sa formou surovej stravy alebo piť len zeleninové alebo ovocné šťavy.
MIESTO :
Centrum Lovinka, na laze pri obci Cinobaňa, v nádhernom prírodnom prostredí – úplne ideálnom pre takúto akciu. Bližšie informácie o tom, ako sa sem presne dostať a viac o našom mieste nájdete na https://lovinka.sk/kontakt/
TERMÍN :
Vedomý pôst začína netradične v piatok 30.10. o 18:00 a končí v nedeľu 1.11. o 15:00. Nezabudnite prosím, že je dôležité začať s pôstom už od rána daného dňa nástupu.
CENA :
Vstupné na víkendovku sa skladá z 2 častí, prvou je suma za prenájom priestorov, réžiu a ubytovanie a druhou je DOBROVOĽNÁ odmena pre Petra, ktorú mu môžte dať priamo jemu na mieste.
3 dňový pobyt = 33 EUR (suma prvej časti teda prenajmu priestorov) plus dobrovoľný príspevok pre P. Starca – priamo jemu.
REGISTRÁCIA :
Pokiaľ sa chcete zúčastniť vedomého pôstu, na rezerváciu miesta prosím píšte na email : thegyiova@gmail.com
Pre informácie volajte na tel. 0907 407 519
Sumu 33 EUR je potrebné posielať na č.u. 6058661001/5600 vedený v Prima Banke
IBAN: SK8256000000006058661001
BIC: KOMASK2X
Záloha je nevratná v prípade, že svoju registráciu (účasť na seminári) zrušíte 3 dni pred termínom začatia.
Čo je potrebné si so sebou priniesť ?
Ubytovanie je v chate s krbom. Spí sa na posteliach alebo matracoch a treba si priniesť vlastný spacák alebo deku, hygienické ekologické potreby. Tak isto si prineste aj prezúvky.
Táto akcia je realizovaná občianskym združením Spoločenstvo Lovinka

Ďalsie plánované vedomé pôsty do konca roka 2020:

27.11.-29.11.
18.12.-20.12.