Cesta ženy s Katarínou Runou – Milenka

Viac o workshope

  • štvrtok | 16. August 2018 to nedeľa | 19. augusta 2018
  • 15:00 - 14:00

Milá Žena, pozývame Ťa na intenzívny štvordňový pobytový seminár, ktorého témou bude prijatie vlastnej zmyselnosti a nášho tela, liečenie nášho lona, starých a nedokončených vzťahov, rozprávanie o esencii ženskej aj mužskej sexuality, jemný a vedomý kontakt s našou sexuálnou esenciou a jej podstatou a na záver nádherný rituál pre vnútornú milenku. To všetko v lone prírody v nádhernej Lovinke (blízko Lučenca).

Milenka – v súčasnosti je len málo rozporuplnejších tém pre ženy, ako je naša vlastná zmyselnosť, telesnosť, sexualita, príťažlivosť – archetyp ženy-milenky, posvätnej kňažky lásky. Túžime po láske a rozkoši, túžime po odovzdaní, no zároveň máme s touto témou spojené aj množstvo nepríjemných pocitov – hanbu, strach, hnev a množstvo zranení. Základom ženskej príťažlivosti je naša žiara, a tá sa dokáže naplno rozvinúť iba vtedy, ak náš aspekt milenky oslobodíme od predsudkov, bolestí a očakávaní ktoré na nás uvalila rodina, spoločnosť, história, a v neposlednom rade sme sa na uzdu priviazali my samé.

ČO ŤA ČAKÁ?
Počas štyroch intenzívnych dní venovaných ženskému archetypu Milenky na Ceste ženy sa v bezpečnom, láskyplnom kruhu žien dotkneme našej vnútornej milenky, ženy, ktorú každá z nás v sebe má. Možno sa s ňou pre tento krát iba jemne zoznámite, alebo jej dovolíte naplno sa prejaviť. Aby však bolo stretnutie s ňou možné a bezpečné, predchádzať mu bude liečenie – liečenie našich zranení spojených s našou ženskosťou, našou sexualitou, zmyselnosťou, liečenie vzťahu k našim telám, liečeniu vzťahov, ktoré sa nás ešte stále dotýkajú, hoci aktéri tých príbehov už z nášho života odišli. Pozrieme sa na naše staré vzorce a presvedčenia, strachy z pustenia kontroly a hanby za vlastné telo. Tam niekde, v našom vnútri sme zamkli svoju silu a divokosť a rozhodli sme sa byť dobrými dievčatkami tak, ako si myslíme, že to od nás vyžaduje svet. Tie dobré dievčatká ale nenapĺňajú naše srdcia radosťou a naše telá extázou – tým, čo nás ako ženu oživuje.

Celý tento seminár bude vedený veľmi jemne, so stanovením a rešpektovaním vašich vlastných hraníc. Napriek tomu sa budeme intenzívne zaoberať témou milenky – budeme sa venovať charakteru ženskej aj mužskej sexuality a esencie, ich spoločných presahov aj odlišností. Povieme si niečo o rozdieloch v tom, po čom muži túžia, čo im ženy (namiesto toho) dávajú, pretože nás nikto o našich odlišnostiach nič neučil. Zaujímavým a jemným spôsobom si ukážeme aj praktické postupy, ako podporiť vlastnú aj mužovu túžbu aj vášeň. Cvičenia a rituály počas nebudú primárne sexuálne, no i tak budú hlboké a transformačné. Pomôžu vám oslobodiť sa od starých ostychov, predsudkov a zranení a otvoriť sa ako žena naplno žiare svojej vlastnej zmyselnosti a prežívaniu vlastnej sexuality v jej plnosti.

TERMÍN:
16. – 19. august 2018 (štvrtok 15.00 až nedeľa 15.00)

Seminárom Vás bude sprevádzať:
KATARÍNA RUNA:
Som žena na ceste k samej sebe, do svojho vnútra – na ceste, ktorá ma vedie hlbšie a nikdy nekončí. A som zároveň sprievodkyňou predovšetkým iných žien, (ale aj mužov či párov), tých, ktorí sa tiež na túto cestu vydali. Sprevádzam ich na ceste k sebe – k poznaniu toho, kým skutočne sú. Na ceste k prijatiu seba, k harmónii, pokoju a láske. Na ceste k svetlu, ale aj na ceste do hĺbky, temnoty a tieňov – pretože tam sa ukrýva nielen mnoho našich nevyliečených zranení, ale predovšetkým mnoho darov a našej sily.

CENA:
230 Eur za jednotlivý seminár (cena platná do 31. júla 2018)
250 Eur za jednotlivý seminár (plná suma platná od 31. júla 2018)

_Cena zahŕňa: ubytovanie a plnú vegetariánsku penziu

_Cena nezahŕňa: príspevok pre OZ Lovinka (8 Eur na osobu)
Dopravu (radi vás ale navzájom prepojíme, aby ste sa mohli spoločne dopraviť a podeliť si náklady :))

UBYTOVANIE:
V chatkách centra Lovinka (dvoj až päťmiestne izby), chutná a zdravá vegetariánska strava 3 x denne (štvrtok večera až nedeľa obed).

VŠETKY INFORMÁCIE A PRIHLÁŠKY:
http://katarinaruna.sk/cesta-zeny-s-katarinou-runou-milenka-intenzivny-stvordnovy-seminar-v-lovinke/

Aké boli skúsenosti účastníčok predchádzajúceho kurzu Cesta ženy – Milenka? Tak aspoň pár.. 🙂

Cesta ženy – Milenka neskutočne zmenila moju osobnosť, doslova mi zmenila život. Pozerám sa do zrkadla a už nevidím jazvy, krivé nohy či znamienka … vidím sa ako nádherná bytosť, ktorá je tu preto, aby milovala a bola milovaná … som skutočne presvedčená o tom, že krásne telo, všetky talenty a dary nemám len pre seba, že toto všetko je moja príprava na nádherný vzťah, ktorý má čaká … 🙂 Na MILENKE som našla moje skutočné ženské JA, krásu môjho tela, samu seba v mojej vlastnej nahote. Liečivým dotykom žien sa vyliečili staré rany a zároveň otvorili dvere do vysnívaného neznáma, kde som tou zmyselnou, nespútanou bohyňou, ktorej svet leží pri nohách, lebo spoznala vlastnú hodnotu. Cesta ženy MILENKA ma naučila, ako urobiť muža šťastným, ako skutočne rozumieť tomu, čo jeho ústa hovoria, ako zmeniť vlastnú zraniteľnosť na najkrajší dar, aký môže žena mužovi dať. Nebojím sa bolesti, neutekám pred vlastnou sexualitou – veď je súčasťou mňa, mojej ženskej podstaty. Moja vnútorná milenka je vyliečená a pripravená rozdávať lásku v celej svojej plnosti. /Zuzana

„Cítim sa o pár kíl ľahšia a o 100% krajšia 🙂
Prišla som bez očakávaní a skončilo to tým, že mám chuť o tom každému hovoriť, čo za veľké veci sa tam diali a že jeden by neveril, kým nezažije. Nevedela som si predstaviť, ako bude tento kurz prebiehať, ale všetko tam odrazu ku mne prišlo prirodzene samo a presne tak, ako to malo byť.
Bola som prekvapená, ako rýchlo zo mňa opadla tréma a strach otvoriť sa pred celou skupinou „cudzích“ žien a nakoniec to bolo také oslobodzujúce zdieľať svoje pocity s ostatnými ženami.
Takisto som bola zaskočená, koľko emócií a sĺz zo mňa vyšlo a čo všetko mám v sebe ešte nedoriešené. Mám teraz o čom premýšľať, ale je mi tak nejako ľahšie. Počúvať príbehy ostatných žien mi dalo tiež veľa, lebo som sa v mnohom našla, len som to možno sama nevedela sama tak pomenovať.
Záverečný rituál bol len krásnou bodkou na záver, kedy sa zo mňa vyplavila posledná vlna emócií s krásnym odkazom, že SMIEM – smiem všetko.. a hlavne smiem byť ľúbená a zaslúžim si to, lebo som úžasná 🙂
Hneď na druhý deň som si utekala kúpiť niečo pekne pre seba a cítim sa ako bohyňa 🙂
Veľmi pekne ďakujem Katka a držím palce v tom, čo robíš, lebo to robíš výborne :)“ /Eliška