Milí priatelia,

Chceli by sme Vás pozvať oddýchnuť si a načerpať síl k nám na  Lovinku a to v priebehu celého roka. V lone krásnej prírody, medzi prastarými dubmi a v tichu ktoré lieči Vám ponúkame ubytovanie v jednej z našich chát, ktoré sú kompletne vybavené pre celoročné pobyty. 

CHATA POD BREZAMI :

POČET LÔŽOK : 10
POČET IZIEB : 3 (  5+4+2)
KÚRENIE : Krb / Elektrina
POPIS :  Kompletne zariadená chata s 10 lôžkami, jedálňou s krbom, samostatná kúpelňa s WC, kuchynka. Chata je vhodná pre pobyty v lete ako aj v zime. K dispozícii je aj ohnisko na opekanie
CENA  : Základná cena je 50 EUR / noc ,  táto cena zahŕňa pobyt pre 4 dospelé osoby, deti do 18 rokov majú pobyt zdarma, každá ďaľšia dospelá osoba je za príplatok 12 EUR / noc . Cena neobsahuje miestnu daň.

Či už ste jednotlivec, pár alebo rodina s deťmi, určite sa tu nebudete nudiť. Môžete sa prechádzať po krásnej peknej prírode, meditovať pod dubmi, zacvičiť si jógu alebo si len tak relaxovať v hamakoch  a spoznať s podobne naladenými ľuďmi.Tak isto možnosti kúpania a relaxu vo vode sú nablízku – nedaleký prameň, vodná nádrž ružiná, termálne kúpele v rapovciach alebo sauny a aquapark dolná strehová.

Pre možnosti pobytu ako aj volné termíny nás  prosím kontaktujte:

Tinka Hegyiová,  thegyiova@gmail.com alebo na tel. 0907 407 519