Máte chuť vyskúšať si pobyt v krásnej prírode , oddýchnuť si od stresu mesta? Páči sa Vám na Lovinke a chceli by ste si vyskúšať tu bývať ako domáci ? Chceš si vyskúšať ako sa býva v dome s použitím prírodných materiálov ako je hlina, izolácia z trstiny a ovčej vlny ? Chceš si pestovať vlastnú BIO zeleninku a ovocie ? Máš záujem svojou činnosťou prispieť k rozvoju Lovinky ? Tak príď sem na dlhodobý pobyt, do komunitného domu a realizuje sa.

PRE KOHO JE POBYT V KOMUNITNOM DOME VHODNÝ ?

Pobyt v komuntnom dome je určený luďom, ktorí si chcú vyskúšať na dlhšie obdobie ( spravidla niekolko mesiacov ) , aké je to žiť na Lovinke, v prírode a v spoločenstve ďaľších ľudí. Každý obyvatel domu má k dispozícii svoju vlastnú izbu, avšak spoločenské priestory ( kuchyňa, obyvačka, sociálne zariadenia ) sú zdielané. Proste niečo podobné ako na intráku 🙂 , len trochu pohodlnejšie. Počet obyvatelov domu sa hýbe medzi 4-5, máme záujem aby sa tu všetci cítili č najviac pohodlne.

AKO SA MÔŽEŠ NA LOVINKE REALIZOVAŤ ?

Možností je vela. Obyvatelia domu majú k dispozícii komunitnú záhradu, kde si pestujú vlastnú bio zeleninu a ovocie. Tak isto sa môžu zúčastnovať rôznych seminárov a akcií ktoré prebiehajú na Lovinke. K dispozícii je možnosť cvičiť jogu a to 3 krát do týždna – pod vedením Mateja jurenku. Môžu sa realizovať aj pri rekonštrukcii Lovinky ( možnosť dohodnúť si aj platenú brigádu ) Predpokladáme že sa budeš aktívne zapájať do spoločných činností na Lovinke, činnosti združenia Spoločenstvo Lovinka. A samozrejma aj relaxovať, prechádzať sa po krásnej prírode a užívať si život.

OK, CHCEM VEDIEŤ VIAC AKO DALEJ ?

Ozvi sa nám emailom na peterman32@gmail.com alebo sa spoj s nami cez FB pošleme Ti podrobnosti.