Umenie padať v medziľudských vzťahoch workshop pod vedením Leriho a Žubry

Viac o workshope

  • piatok | 22. September 2017 to nedeľa | 24. septembra 2017
  • 18:00 - 16:00
Keď sa rozpadá vzťah, lietajú nielen triesky, ale častokrát aj riady a padajú nielen ilúzie ale aj tvrdé obvinenia. Priatelia sa menia na dravcov a korisť, milenci na úhlavných nepriateľov. Aj pri menej dramatickom rozpade vzťahu ostávajú častokrát všetci zúčastnení bezradne stáť nad troskami spoločnej tvorby a netušia, ktorým smerom a či vôbec sa dá pohnúť ďalej. Je prirodzené, že vzťahy sa rozpadajú alebo sa jedná o zlyhanie? Dá sa zistiť, kto je za rozpad vzťahu zodpovedný? Jestvuje niečo ako kultivovaný rozchod?
Odpovede sa skrývajú v prirodzenom odkaze nášho tela. Je hlboko zakódovaný v spôsobe pohybu. Vzťah, rovnako ako naše telo, je vlastne organizmus. Má svoje orgány, telesné časti, končatiny, ktoré majú svoju jasnú úlohu. Rovnako, ako pokrivene sa pohybujeme, krivo aj nadväzujeme vzťahy, ktoré sa potom aj bolestivo trhajú.
Poďte s nami vo víre láskavého pohybu pochopiť podstatu naplnenia vzťahu a jeho konštruktívneho ukončenia. Kedy sa naozaj vzťah končí a ako týmto procesom prejsť vedome a bez bolesti? Ako z rozpadu vzťahu čo najviac vyťažiť pre všetkých zúčastnených? Ako sa vlastne rozísť s blízkym bez toho, aby sme si vzájomne ublížili? Keď už je rozchod ťažký, ako ho máme zvládnuť tak, aby sme pri ňom netrpeli?

Dielňou vás budú sprevádzať znalci tvorivej komunikácie.
Žubra – sprievodkyňa prirodzenou rečou tela, jeho schopností pohybu a kontaktu s prostredím, na ktoré sa napája. Prevedie vás spontánnym tancom v liečivých pohyboch.

Leri – sprievodca skrytým svetom vzorcov mysle, jej vzostupov i pádov. Pomôže vám sústrediť sa na vaše telesné zážitky z pohybovej dielne s prepojením na vzorce správania sa vo vašich vzťahoch.

Miesto pobytu: zázemie Lovinka pri obci Cinobaňa 985 22,
pre navigáciu smelo volajte strážkyňu zázemia Martinku Hegyiovú 0907/407 519

Termín pobytu: 22.9.2017 od 18.00h – 24.9. 2017 do 16.00h (dve noci)

Cena za ubytovanie a prenájom priestoru: 26,-€ / osoba za pobyt

Odmena sprievodcom: predstavuje výšku odmeny, ktorú by ste sami očakávali, ak by ste odovzdali rovnaký výkon ako sprievodcovia.

Stravovanie: si zabezpečujeme každý podľa vlastných možností. K dispozícii je kuchynka, bližšie informácie podáme prihláseným záujemcom. Veríme, že si navzájom aj pozdieľame, čo komu chutí a tým obohatíme program nášho stretnutia.

V prípade záujmu prosíme o nahlásenie svojej účasti formou elektronickej pošty na adresu:
kzubra@hotmail.co.uk , či formou sms na čísle: 0917/538 991. Na Vašu prihlášku odpovieme konkrétnymi organizačnými informáciami.

Tešíme sa na spoločné odhaľovanie tajomstiev vzostupov a pádov medziľudských vzťahov.