Tanec Vlčice na Lovinke

Viac o workshope

  • piatok | 11. May 2018 to nedeľa | 13. mája 2018
  • 18:00 - 14:00

TANEC VLČICE
O seba telom, dotyky srdcom
citiť ich pulzy spojené putom.
A s vetrom vo vlasoch vášnivo vyjú
nech tanec otvára ich vlčiu silu!
(Marcela Berith)
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Tanec Vlčice nám otvára ohromnú, dobrodružnú cestu do SVOJHO VNÚTRA. Tam kde môžeme slobodne prežiť citlivosť, načúvanie, jasnosť odkazov, a schopnosť veriť svojej intuícií.

Spoznáme jej túžby, pohyby a silu tak mocne a pravdivo a budeme počúvať a spoznávať kam nás vedie a čo nám v danom okamihu života naša Vlčica chce ukázať a naučiť nás.

Tanec, živá hudba speváčky Eniesy, príroda a výtvarná maľba nás budú neustále sprevádzať svojou jasnou rukou umenia, ktoré má silu priviesť ťa späť tam odkiaľ si vlastne nikdy neodišla, k SEBE.

Seminár zahŕňa sprevádzanie intuitívnym tancom a maľbou, živý koncert a sprevádzanie živou hudbou počas semináru od speváčky Eniesy, ubytovanie a vynikajúcu zdravú stravu od Dobromilky.

KEDY: 11-13.05.2018
KDE: Centrum Lovinka, 98522 Cinobaňa 350, http://lovinka.sk/kontakt/

REZERVÁCIE: marcela@soulart.sk, alebo www.soulart.sk/Pripravujeme-pre-Vas

CENA: 140 euro na osobu. Ženy, ktoré absolvovali niektorý zo seminárov Tanec Vlčice alebo Tanec San Sha, majú zľavu 15% z ceny.

————————–————————–————————–————-

AKO BUDEME TANCOVAŤ:

Tancom vzniká príležitosť prejaviť sa autenticky vo svojej pravej podstate v dotyku s podvedomím a oslobodiť svoju „divokú vlčicu“.
V pohybe a tanci skúsime citlivo vnímať, čo telo potrebuje a vyjadrime to.

Najskôr pôjdeme cestou uvoľnenia tela a naladenia sa na prácu s ním pomocou dychu, meditácie, či imaginácie. Začneme prepojením základných tvorivých síl v sebe, ukotvením sa v Zemi a otvoreniu sa Nebu. Čakajú nás prípravné techniky a témy, ktoré sa spájajú s vnímaním divokosti v nás.

Naučíme sa vnímať prepojenie chodidiel a srdca, aby sme si obnovili túto cestu, uvedomili si, kam nás nohy vedú a či svoju cestu srdcom vnímame…na pomoc zavoláme aj svoju vnútornú tanečnicu, ktorá nás volá a vedie k Životu.

Dovolíme si prežiť Tanec Duše, ktorý vedie k prepojeniu Psyché a Tela. Prejdeme tancom 5 rytmov, meditačným tancom na tému „Strom Života“ imaginatívnym tancom „3 úrovní života (Tanec na Zemi, ktorý sa spája s obdobím novorodeneckého veku, Tanec medzi Nebom a Zemou, alebo obdobie dôležitých zmien a zvratov v živote a Tanec Toho Kto Som, precítenie toho aké je to byť sama za seba, na vlastných nohách)

Vyústime do Tanca, ktorý nazývam Cesta za Vlčicou, za vnútornou silou a vedením. Prežijeme tanečno-imaginatívnu meditáciu pre uchopenie a rozpoznanie vlastnej životnej sily, jej ukotvenie v tele a nájdenie cesty realizácie v dennom živote.

Všetky zážitky a procesy nachádzania nových ciest a zákutí svojej duše môžete zachytiť v art-terapeutickej maľbe. Bude to pre vás akýsi „kľúč“ ktorý vám vždy keď budete potrebovať pripomenie cestu k vášmu vlastnému zdroju.

Čaká nás teda veľa tanca, práce s predstavivosťou, dychom, intuitívnou maľbou, a tiež zdieľanie v bezpečnom kruhu žien. Celé toto sa udeje v prekrásnom prostredí centra Lovinka pod dohľadom mocných dubov, ktoré budú nápomocné k vytvoreniu tej správnej tvorivej atmosféry.

————————–————————–————————–————-
ODPORÚČANIA A INFORMÁCIE:
Oblečenie, ktoré vo vás podporuje pocit slobody, voľnosti a ženskosti. Tiež oblečenie outdoorové, vhodná obuv, všetko prispôsobte predpovedi počasia 😉 Keďže je seminár v lone prekrásnej prírody, budeme čo najviac tancovať a tvoriť v nej a v spojení s ňou. Verím v jej hlbokú múdrosť, silu a prirodzenú autoritu. Bude preto veľmi dobré byť na to pripravená.

Ubytovanie: je súčasťou ceny seminára a je zabezpečené v priestoroch domčeka s tanečnou sálou v centre Lovinka. Izby sú viacposteľové, WC a sprcha sú spoločné. Na spanie odporúčame si so sebou zobrať svoj vlastný spacák, je však možnosť rezervovať si periny v hodnote 5 € na osobu na pobyt. Prosím zoberte so sebou prírodnú kozmetiku vzhľadom na bioprostredie aj čističku.

Strava: je súčasťou ceny seminára a je zabezpečená počas celého víkendu. Začíname v piatok večerou a končíme v nedeľu obedom. Stravu bude variť Dobromilka užasnú, zdravú a podporujúcu našu telesnú aj duševnú stránku v poctivej práci na sebe 😉

————————–————————–————————–————-
O LEKTORKE:

MARCELA BERITH
Je zakladateľkou a dušou projektu Soulart www.soulart.sk . Venuje sa arteterapii a pohybovo-tanečnej terapii. Je sprievodkyňou Intuitívnym Tancom (Tanec Vlčice, Intuitívny tanec Divokej Ženy, Tanec LUNY) a rôznymi tanečno-pohybovými meditáciami. Ukazuje ženám na ceste za svojou pravou podstatou kde sídli ich sila a ako s ňou môžu obnoviť potrebné spojenie. Cesta Vlčice, čiže život v pravde a zo srdca je cestou jej života, ktorú sprostredkováva ženám na svojich seminároch a workshopoch. Tiež pracuje individuálne a vedie ženy k porozumeniu odkazov ich vlastnej duše pomocou maľby a tanca. Je tiež spoluzakladateľkou inovatívnej stavebnej spoločnosti Stvořeno pro Život www.stvorenoprozivot.com , ktorá sa venuje navrhovaniu a realizácií kruhových drevených domov podľa princípov prirodzeného vnímania a zdravého ľudského rozumu. Spolu s partnerom tvoria v presvedčení, že návrat k prirodzenosti stavieb v súlade s prírodou a prirodzenosťou ľudského ducha je možný.