Relaxačná víkendovka pre rodičov s deťmi na Lovinke

Viac o workshope

  • piatok | 15. September 2017 to nedeľa | 17. septembra 2017
  • 15:00 - 16:00

Milí priatelia, pozývame Vás na poslednú letnú víkendovku pre rodičov a deti do pokojného a liečivého prostredia Lovinky. Príďte si užiť medzi podobne naladených ludí posledné záchvevy leta, vychutnať si vôňu spoločného ohňa , klud lesa a načerpaň energiu pred nadchádzajúcou jeseňou.

Túto akciu pre Vás pripravuje Spoločenstvo Lovinka a celá bude za DOBROVOLNÝ príspevok.

Program víkendovky bude jednoduchý avšak pevne veríme že Vás všetkých naplní. Zacvičíme si jogu s Matejom Jurenkom, zahráme sa s našimi detmi rôzne hry, zahráme si na rôznorodé hudobné nástroje ako sú bubny, didgeridoo, kalimba, prejdeme sa po tajomnom lese, večer si prečítame pekné rozprávky., spravíme si ohen, budeme sa hojdat na lesnej hojdacke, pôjdeme sa aj kúpať pokial to bude možné…..bude nám spoločne fajn.

KEDY :

Začíname spoločným kruhom v piatok 15.septembra o 15:00 , končíme v nedelu 17.Septembra po obede. Kto by chcel prísť skôr, alebo odísť neskôr nech sa ozve – všetko je možné 🙂

MIESTO :

Centrum LOVINKA pri Cinobani, ako sa sem dostať je rozpísané tu :http://lovinka.sk/kontakt/

UBYTOVANIE :

Bude sa spať v 5 a 2 postelových izbách, v chatách s krbom a spoločnými sociálnymi zariadeniami. Kto chce, môže si priniesť aj svoj stan. Prineste si so sebou spacáky, alebo ak chcete môžete si objednať aj periny ( za poplatok )

PROGRAM :

– Joga s Matejom Jurenkom
– Bubnovanie, hra na hudobné nástroje
– Sôoločný oheň
– Hry pre deti aj dospelých
– Prechádzka v lese
– Oddychovanie v hamakoch
– Kúpanie
– Húpanie sa na hojdačkách

a mnošstvo diskusíi, stretnutí, rozhovorov a vytvárania priatelstiev

CENA :

Cena tejto akcie je finančný príspevok v dobrovolnej výške. Odporúčaná výška príspevku je okolo 30 EUR / dospelá osoba a 15 EUR / dieťa avšak peniažky nemôžu byť prekážkou Vašej účasti. Za tieto peniaze postupne rekonštruujeme Lovinku a robíme je neustále krajšou a príjemnejšou a tak isto reallizujeme rôzne spoločenské a vzdelávacie aktivity.

STRAVA :

Na piatom si prosím všetci prineste vlastnú stravu, ktorú môžete zdielať s ostatnými, spravíme si spoločné „švédske stoly“ .
V sobotu aj nedelu nám dobrá víla DOBROMILKA vykúzli obedy a prípadne aj večere ( za dobrovolný príspevok ) , avšak môžete sa stravovať aj individuálne. Tak isto budú k dispozícii aj koláče a raw mňamky. Raňajku si budete robiť sami.

REGISTRÁCIA :

Pre registráciu prosím kontaktujte Tinku Hegyiovú na emaile thegyiova@gmail.com alebo tel. 0907407519. Prosím zoberte na vedomie, že ak sa registrujete a niečo Vám do toho príde, dajte nám obratom vedieť aby sme mohli Vaše miesto uvolniť ďaľším luďom. Počet miest je obmedzený

Tešíme sa na Vás.

Túto akciu organizuje OZ Spoločenstvo Lovinka