Októbrový vedomý pôst s Petrom Starcom na Lovinke

Viac o workshope

  • piatok | 13. October 2017 to nedeľa | 15. októbra 2017
  • 18:00 - 15:00

Milí priatelia pozývam Vás na októbrový VEDOMÝ PÔST ktorý sa uskutoční na Lovinke pod vedením pránika Petra Starca.

Peter žije na práne už viac ako 3 roky a v jeho prítomnosti ľahko zabúdate na hlad a tím pádom sa aj jednoducho pôstuje.

Priatelia, pokial chcete spraviť niečo pre očistenie svojho tela, mysle od nánosov, verte mi že toto bude úžasná príležitosť. Získate nových priateľov, dozviete sa veľké množstvo nových informácii.

Počas vedomého pôstu sa dozviete informácie aj príjimaní výživy bez príjimu fyzickej stravy, o výžive a duchovnom raste, o podstate človeka, o tom ako pracovať so svojimi strachmi o tom aké sú skutočné potreby človeka na dosiahnutie harmonického života v záplave lákadiel súčasného sveta a o množstve ďaľľšch vecí.

ZAČIATOK PÔSTU :

Odporúčame, aby ste začali s pôstom už v piatok ráno od polnoci. Tím pádom budete celý pobyt na Lovinke prežívať intenzívnejšie a budete odchádzať z väčším množstvom energie. Pre tích, ktorí s pôstom začínajú, odporúčame niekoľko dní pred začiatkom pôstu odlahčiť stravu, vylúčiť mäsové a ťažké výrobky. Najlepšie je pripraviť sa formou surovej stravy alebo piť len zeleninové alebo ovocné šťavy.

MIESTO :

Centrum Lovinka, na laze pri obci Cinobaňa, v nádhernom prírodnom prostredí – úplne ideálnom pre takúto akciu. Bližšie informácie o tom, ako sa sem presne dostať a viac o našom mieste nájdete nahttp://lovinka.sk/kontakt/

TERMÍN :

Vedomý pôst začína v piatok 13.októbra o 18:00 a končí v neďelu 15.októbra o 16:00. Nezabudnite prosím že je dôležité začať s pôstom už od piatku rána.

V prípade ak Vám tento termín nevyhovuje, tak ďaľšie Vedomé pôsty na Lovinke sa uskutočnia v roku 2017 v týchto termínoch :

17-19. Novembra
15-17. Decembra

CENA :

Vstupné na víkendovku sa skladá z 2 častí, prvou je suma vo výške 25 EUR ( tá zahŕňa prevádzkové náklady ) a druhou je DOBROVOĽNÁ odmena pre Petra.

REGISTRÁCIA :

Pokiaľ sa chcete zúčastniť vedomého pôstu, prosím píšte na email : thegyiova@gmail.com alebo volajte na tel. 0907 407 519

Zálohu vo výške 25 EUR je potrebné posielať na č.u. 6058661001/5600 vedený v Prima Banke
IBAN: SK8256000000006058661001
BIC: KOMASK2X

Čo je potrebné si so sebou priniesť ?

Ubytovanie je v chate s krbom. Spí sa na posteliach alebo matracoch a treba si priniesť vlastný spacák alebo deku, ďalej oblečenie do chladnejšieho počasia, hygienické potreby. Tak isto ti prineste aj prezúvky.

Táto akcia je realizovaná občianskym združením spoločenstvo Lovinka