Lúka sa smeje

Viac o workshope

  • streda | 19. July 2017 to nedeľa | 23. júla 2017
  • 15:00 - 16:00

Zažiť lúku a sviežosť potoka bosou nohou je v lete balzam. Pritúliť sa v tieni k svojim najbližším, to je oáza pokoja. Ale cítiť bosou nohou zem, prehlbovať svoje vzťahy v rodine a zároveň byť súčasťou skupiny detí a dospelých v prostredi podpory a bezpečia, kde sú rovnako prijímané úspechy, zlyhania, radosť aj plač, kde môžme spoločne rásť, to je posilňujúce. Pre jednotlivcov, rodinu a okolie v ktorom žijeme.

Pozývame vás už po druhý krát na rodinný tábor, kde si oddýchnete, ale zároveň naberiete nový vietor do plachiet a k tomu sa vám môže s veľkou pravdepodobnosťou stať, že odídete posilnení a naplnení 😉 Je to priestor rozvíjať vzťah k sebe, k partnerom, k deťom a okoliu.

– pohybové hry pre dospelých a deti Empower the child/Posilnime dieťa
– práca s telom a cvičenie pre dospelých
– rozhovory
– oheň, bubny, piesne
– spontánny tanec pre ženy
– kúpanie v potoku a v jazere
– farebná chutná zdravá strava a príjemné ubytovanie v krásnom prírodnom prostredí

„Empower the Child“ je unikátna metóda posilňujúca dieťa na fyzickej a duševnej úrovni. Rozvíja osobnosť dieťaťa prostredníctvom tradičných, ale aj novovytvorených pohybových hier sprevádzaných živou hudbou. V hrách si môžu deti zažiť stabilný a bezpečný svet, v ktorom sú prijímané úspechy aj zlyhania, radosť aj plač.
U detí sa prehlbujú kvality ako dôvera, cieľavedomosť a vôľa. V telesnom kontakte a v spoločne zdieľanej radosti môžme zažiť nevšedné prepojenie generácii. Učíme sa byť spokojní sami so sebou, rešpektovať ľudí okolo nás a vnímať seba ako súčasť skupiny.

Tábor „Lúka sa smeje“ je vhodný pre rodiny s deťmi, ale aj pre jednotlivcov a páry bez detí. Je veľkým prínosom, keď sa tábora zúčastní mama aj otec, prípadne tiež muži bez detí. Muži vedia byť v hrách pre deti veľkým obohatením.

Cena zahŕňa plnú penziu, ubytovanie, lektorov.

– dospelý 110,- zľava pre pár 200,-
– dieťa 70,-
– deti do 3 rokov bez nároku na lôžko 40,-
– deti do 1 roka bez poplatku
– rodinná vstupenka 300,-

Ubytovanie v nádhernom prostredi v lone prírody, krásna veľká spoločná miestnosť, spanie v samostatných príjemných izbách, v centre Lovinka pri Lučenci
www.lovinka.sk

Prihlášky a kontakt: radostvhre@gmail.com
Účastníci prihlásení do 30.mája, zľava 5%. Kapacita tábora je 9 rodín. Rezervácia miesta zaplatením zálohy.

tešíme sa na plné chvíle s vami

Saška, Milan a Alenka

Saška Šimegová – sprevádza deti v lesnej školičke, vedie stretnutia s hudbou, pohybom a dotykom pre deti, organizuje hry Empower the child.

Milan Surgoš – prostredníctvom pohybu, hudby, hier, tanca, boja a rozhovorov napomáha rozvoju detí aj dospelych, rád spoznáva nových ľudí a učí sa nové veci.

Alenka Marcineková – miluje variť spontánne, zdravo a chutne. Rada zdieľa prítomný okamih, improvizáciu hudby a tanca.